REKLAMA

Nowe informacje ws. „urodzin Hitlera”. Płonąca swastyka i puszka piwa w tle

Nowe informacje ws. „urodzin Hitlera”. Płonąca swastyka i puszka piwa w tle

Portal wPolityce opublikował kolejne fakty o tzw. „urodzinach Hitlera”. Na nowych zdjęciach widać m.in. jak dziennikarka TVN pije piwo i pozuje ze swoim kolegą przy płonącej swastyce – tuż po „oficjalnej” części imprezy.

Niedawno portal opublikował zdjęcia Piotra Wacowskiego, operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu „Polscy neonaziści”. Na fotografiach widać, jak dziennikarz wyciąga rękę w geście nazistowskiego pozdrowienia.

Brak obrazka

Czytaj więcej: „Urodziny Hitlera” były opłaconą ustawką? 20 tysięcy złotych w tle

Mateusza S., organizator imprezy, zeznał, że „urodziny Hitlera” zostały zamówione i zapłacono za nie 20 tys. zł. Warunkiem zapłaty miał być udział w wydarzeniu kobiety, według wPolityce – współautorki reportażu. Stacja TVN odrzuciła wszystkie zarzuty o „ustawkę” i zapowiedziała wytoczenie procesu portalowi i tygodnikowi „Sieci”.

Jednak na jaw wciąż wychodzą nowe informacje, które pogrążają stację. Jak ustalono – zdjęcia młodziutkiej dziennikarki były inicjatywą samej Anny Sobolewskiej. Z zeznań Mateusza S. wynika bowiem, że dziennikarka nie musiała pozować do żadnych zdjęć. Co ważniejsze – nikt z uczestników nie chciał również, aby dziennikarze uwidocznieni na zdjęciach musieli brać w tym udziału.

REKLAMA

Przypomnijmy, że w styczniu wyemitowano odcinek „Superwizjera”, w którym dziennikarze twierdzili, że przedostali się z ukrytymi kamerami do środowiska polskich neonazistów. Szokujące nagrania, na których zarejestrowano uczestników imprezy zorganizowanej z okazji 128. urodzin Adolfa Hitlera oraz festiwalu podczas którego wznoszono okrzyki „Sieg Heil” pokazano na antenie TVN.

wpolityce

 

REKLAMA

Komentarze