Nowe informacje ws. “urodzin Hitlera”. Płonąca swastyka i puszka piwa w tle

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Portal wPolityce opublikował kolejne fakty o tzw. “urodzinach Hitlera”. Na nowych zdjęciach widać m.in. jak dziennikarka TVN pije piwo i pozuje ze swoim kolegą przy płonącej swastyce – tuż po “oficjalnej” części imprezy.

Niedawno portal opublikował zdjęcia Piotra Wacowskiego, operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu “Polscy neonaziści”. Na fotografiach widać, jak dziennikarz wyciąga rękę w geście nazistowskiego pozdrowienia.

Czytaj więcej: “Urodziny Hitlera” były opłaconą ustawką? 20 tysięcy złotych w tle

Mateusza S., organizator imprezy, zeznał, że “urodziny Hitlera” zostały zamówione i zapłacono za nie 20 tys. zł. Warunkiem zapłaty miał być udział w wydarzeniu kobiety, według wPolityce – współautorki reportażu. Stacja TVN odrzuciła wszystkie zarzuty o “ustawkę” i zapowiedziała wytoczenie procesu portalowi i tygodnikowi “Sieci”.

Jednak na jaw wciąż wychodzą nowe informacje, które pogrążają stację. Jak ustalono – zdjęcia młodziutkiej dziennikarki były inicjatywą samej Anny Sobolewskiej. Z zeznań Mateusza S. wynika bowiem, że dziennikarka nie musiała pozować do żadnych zdjęć. Co ważniejsze – nikt z uczestników nie chciał również, aby dziennikarze uwidocznieni na zdjęciach musieli brać w tym udziału.

Przypomnijmy, że w styczniu wyemitowano odcinek “Superwizjera”, w którym dziennikarze twierdzili, że przedostali się z ukrytymi kamerami do środowiska polskich neonazistów. Szokujące nagrania, na których zarejestrowano uczestników imprezy zorganizowanej z okazji 128. urodzin Adolfa Hitlera oraz festiwalu podczas którego wznoszono okrzyki „Sieg Heil” pokazano na antenie TVN.

wpolityce

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY