REKLAMA

Niesiołowski odchodzi z polityki. Seksafera pogrążyła posła

Niesiołowski odchodzi z polityki. Seksafera pogrążyła posła

Seksafera z posłem Niesiołowskim w roli głównej pogrążyła polityka. „Nie będzie mnie dziś na posiedzeniu komisji regulaminowej, poza tym nie wystartuję w jesiennych wyborach” – komentuje aferę Niesiołowski.

REKLAMA

Poseł nie widzi jednak potrzeby wytłumaczenia się przed CBA z wątku obyczajowego afery z początku stycznia. – „Nie popełniłem żadnego przestępstwa. Od wątku obyczajowego jest moja żona” – mówi Niesiołowski.

Przypominamy, że Centralne Biuro Śledcze zatrzymało w ubiegłym tygodniu trzech biznesmenów, którzy mieli wręczać łapówki posłowi na Sejm. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że rozchodzi się o posła Stefana Niesiołowskiego.

CZYTAJ TAKŻE: Kalisz adwokatem Niesiołowskiego: Wybaczyłem mu „pornogrubasa”

Zatrzymani to Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K. „Super Express” twierdzi, że oprócz łapówek zatrzymani zapewnili posłowi usługi prostytutek – „Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci odpłacali się politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych”.

Szokujące kulisy afery z Niesiołowskim ujawniają nieoficjalne źródła z CBA. Według nich poseł za korzyści majątkowe umożliwiał biznesmenom intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa. CBA twierdzi również, że to nie były jedyne profity jak osiągnęli zatrzymani mężczyźni.

onet
REKLAMA

Komentarze