REKLAMA

Narodowcy ze Szczecina pomagają Domowi Samotnej Matki w Policach

Narodowcy ze Szczecina pomagają Domowi Samotnej Matki w Policach

Konfederacja zgłosiła się do pomocy wojewodom, a szczecińskie struktury Ruchu Narodowego pomogły Domowi Samotnej Matki w Policach. Brawo!

Żyjemy w wyjątkowej sytuacji. W związku z pandemią koronawirusa, politycy Konfederacji zadeklarowali pomoc swoich struktur w pomocy dla osób przebywających w kwarantannie. Sojusz wolnościowców, tradycjonalistów i Ruchu Narodowego pomaga tak, jak może. Zwykła kampania wyborcza się nie odbywa. Nie ma zebrań, wydarzeń, wieców. Działacze są, a często biorą oni sprawy w swoje ręce. Tak zrobili narodowcy ze Szczecina. Zorganizowali oni pomoc dla Domu Samotnej Matki w Policach. To jeden z wielu przykładów pięknego, oddolnego działania.

„W odpowiedzi na wczorajszą prośbę o pomoc od kierownika Domu Samotnej Matki z Dziećmi w Policach zorganizowaliśmy szybką akcję, zbiórka pieniędzy w naszym środowisku oraz zakupy niezbędnych artykułów i produktów żywnościowych. Wszystko już dostarczyliśmy na miejsce; radość i podziękowanie potrzebujących to wielka satysfakcja i poczucie spełnionego obowiązku. Pozostajemy cały czas, jako Sztab Wyborczy Krzysztofa Bosaka do dyspozycji Wojewody i angażujemy się w miarę sił i środków w pomoc na terenie naszego regionu”. Piękne działanie szczecińskich narodowców!

ZOBACZ TAKŻE: „Chucky” kontra „Tygrys”. Hołownia nakrzyczał na Kosiniaka-Kamysza

Poinformowała o tym prezes zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego i przedstawicielka zachodniopomorskiego sztabu wyborczego Krzysztofa Bosaka, Iwona Wawruszczak. To jeden z wielu przykładów oddolnego działania narodowców. Warto też wspomnieć o wspaniałych akcjach polskich kibiców piłkarskich. Demonizowani „kibole” organizują wielkie zbiórki dla szpitali w swoich miastach, zbierają pieniądze na walkę z skutkami koronawirusa. Właśnie w takich chwilach widać dobrze, jak polski naród potrafi się organizować w chwilach zagrożenia. Brawo Polacy!

REKLAMA

Komentarze