Nadchodzi wyjątkowa produkcja. Zobacz zwiastun filmu o Rotach Niepodległości [WIDEO]

Tak, jak już informowaliśmy, powstaje pełnometrażowy film o powstaniu i działalności Rot Niepodległości. Zachęcamy do zobaczenia oficjalnego zwiastuna!

REKLAMA

Będzie pełnometrażowy film o powstaniu i działalności Rot Niepodległości oraz kampanii #STOP447, którą wsparło przynajmniej dwieście tysięcy Polaków. Już jakiś czas temu poinformowały o tym same Roty oraz ich prezes, Robert Bąkiewicz, który jest oczywiście jednocześnie prezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Redaktorem Naczelnym Mediów Narodowych. Teraz na kanale telewizji internetowej Mediów Narodowych możemy zobaczyć oficjalny zwiastun! Warto zapoznać się z tym materiałem oraz działalnością Rot Niepodległości.

Co widzimy w tym materiale? Piękne sceny z Marszu Niepodległości, z akcji przeprowadzanych przez Roty Niepodległości, z manifestacji i akcji w ramach kampanii #STOP447. Są też oczywiście wypowiedzi działaczy Rot i ich liderów, Roberta Bąkiewicza czy Tomasza Kalinowskiego. Opisują oni zadania i działanie Rot. „Roty to nowa organizacja, która stoi na straży interesów zwykłych Polaków”, mówi Damian Kita. „Sprzeciwiamy się marginalizowaniu polskiej racji stanu, zakłamywaniu naszej historii i terrorowi mniejszościowych aktywistów” – opowiada jedna z działaczek Rot Niepodległości.

ZOBACZ TAKŻE: Powstaje pełnometrażowy film o Rotach Niepodległości oraz kampanii #STOP447

„Taktyka naszych działań musi być mądra, musi być rozsądna, musi być taka, która będzie nas wzmacniała, a nie osłabiała” – to z kolei słowa prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot Niepodległości, Roberta Bąkiewicza. „Powiedzieliśmy stop, nie dla roszczeń” – to Tomasz Kalinowski. W zwiastunie nie brakuje scen z pamiętnej manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim. Niedawno Roty zebrały ponad 200 tysięcy podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Czekamy na ten film z niecierpliwością! „Potrzebujemy jedności!”. „Chcemy wdrażać w czyn to, o czym mówimy na Marszu Niepodległości, o konkretnej pracy społecznej dla Polski”.

REKLAMA

Komentarze