REKLAMA

MW zapowiada Dezynfekcję Kalisza po Paradzie Równości: Odkazimy miasto z wirusa LGBT

MW zapowiada Dezynfekcję Kalisza po Paradzie Równości: Odkazimy miasto z wirusa LGBT

Młodzież Wszechpolska zapowiada akcję w Kaliszu: „Odkazimy nasze miasto z wszelkich wirusów choroby zwanej ideologią LGBT” – ostro piszą wszechpolacy.

„LGBT zmyjemy, rodziny uratujemy!” to kolejne wydarzenie, za pomocą którego chcemy okazać nasz sprzeciw wobec promocji szkodliwych trendów społecznych. Odkazimy nasze miasto z wszelkich wirusów choroby zwanej „ideologia LGBT”. Obwoźny cyrk, jaki będzie miał miejsce tego dnia w Kaliszu, ze wszystkich sił stara się rozprzestrzeniać tę chorobę w Polskich miastach” – tłumaczy MW.

REKLAMA

Kaliski Marsz Równości przejdzie ulicami miasta w najbliższą niedzielę. Narodowcy nie składają broni i zapowiedzieli protest przeciwko promowaniu dewiacji. Na ten dzień zgłoszono aż 34 kontrmanifestacje, takie jak: „Pikieta promująca introdukcję orangutana sumatrzańskiego na tereny Polski” czy „Pikieta miłośników serii Szybcy i Wściekli”. Na trasie spotkają się również „Miłośnicy twórczości Chopina” oraz „Obrońcy bobrów”.

Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak wydarzenie wszechpolaków: „LGBT zmyjemy, rodzinę uratujemy!”. MW tłumaczy jednak, że to reakcja na terror środowisk LGBT, który przybiera na sile: „Dlatego w niedzielę w Kaliszu postawmy tamę zgorszeniu i terrorowi skrajnej lewicy!”

REKLAMA

Komentarze