MW zapowiada Dezynfekcję Kalisza po Paradzie Równości: Odkazimy miasto z wirusa LGBT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Młodzież Wszechpolska zapowiada akcję w Kaliszu: “Odkazimy nasze miasto z wszelkich wirusów choroby zwanej ideologią LGBT” – ostro piszą wszechpolacy.

“LGBT zmyjemy, rodziny uratujemy!” to kolejne wydarzenie, za pomocą którego chcemy okazać nasz sprzeciw wobec promocji szkodliwych trendów społecznych. Odkazimy nasze miasto z wszelkich wirusów choroby zwanej “ideologia LGBT”. Obwoźny cyrk, jaki będzie miał miejsce tego dnia w Kaliszu, ze wszystkich sił stara się rozprzestrzeniać tę chorobę w Polskich miastach” – tłumaczy MW.

Kaliski Marsz Równości przejdzie ulicami miasta w najbliższą niedzielę. Narodowcy nie składają broni i zapowiedzieli protest przeciwko promowaniu dewiacji. Na ten dzień zgłoszono aż 34 kontrmanifestacje, takie jak: “Pikieta promująca introdukcję orangutana sumatrzańskiego na tereny Polski” czy “Pikieta miłośników serii Szybcy i Wściekli”. Na trasie spotkają się również “Miłośnicy twórczości Chopina” oraz “Obrońcy bobrów”.

Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak wydarzenie wszechpolaków: “LGBT zmyjemy, rodzinę uratujemy!”. MW tłumaczy jednak, że to reakcja na terror środowisk LGBT, który przybiera na sile: “Dlatego w niedzielę w Kaliszu postawmy tamę zgorszeniu i terrorowi skrajnej lewicy!”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY