REKLAMA

Morawiecki otrzymał rekomendację kontynuacji rządu

Morawiecki otrzymał rekomendację kontynuacji rządu

Dziś wieczorem zakończyła się narada zarządu Zjednoczonej Prawicy. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel poinformował, że Mateusz Morawiecki otrzymał rekomendacje tworzenia rządu. Jego skład będzie podawał już obecny Premier.

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej w Warszawie zakończyła się po czterech godzinach narada Rady Koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy. O rezultacie tego spotkania poinformował wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel.

REKLAMA

„Zakończyło się spotkanie Rady Koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy, czyli prezydium Komitetu Politycznego PiS poszerzonego o kierownictwa partii koalicyjnych. Rada potwierdziła swoją wolę i gotowość do kontynuacji wspólnej pracy w oparciu o założenia programowe programy Zjednoczonej Prawicy” – powiedział.

Czytaj więcej: Program szczytu w Nairobi potwierdza – ONZ chce wprowadzić ideologiczny dyktat

Premierem w nowej kadencji ma pozostać Mateusz Morawiecki. Tak ustalono podczas zebrania przywództwa PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia.

O składzie rządu w dalszym planie, będzie przekazywał obecny Prezes Rady Ministrów – „Inne komunikaty będzie przekazywał już pan premier Morawiecki w ramach tworzenia rządu”.

W najbliższych dniach rozstrzygnięta zostanie sprawa obsadzenia stanowisk. Jest szansa, że stanie się to w najbliższym tygodniu.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

interia.pl

REKLAMA

Komentarze