Morawiecki otrzymał rekomendację kontynuacji rządu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziś wieczorem zakończyła się narada zarządu Zjednoczonej Prawicy. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel poinformował, że Mateusz Morawiecki otrzymał rekomendacje tworzenia rządu. Jego skład będzie podawał już obecny Premier.

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej w Warszawie zakończyła się po czterech godzinach narada Rady Koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy. O rezultacie tego spotkania poinformował wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel.

“Zakończyło się spotkanie Rady Koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy, czyli prezydium Komitetu Politycznego PiS poszerzonego o kierownictwa partii koalicyjnych. Rada potwierdziła swoją wolę i gotowość do kontynuacji wspólnej pracy w oparciu o założenia programowe programy Zjednoczonej Prawicy” – powiedział.

Czytaj więcej: Program szczytu w Nairobi potwierdza – ONZ chce wprowadzić ideologiczny dyktat

Premierem w nowej kadencji ma pozostać Mateusz Morawiecki. Tak ustalono podczas zebrania przywództwa PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia.

O składzie rządu w dalszym planie, będzie przekazywał obecny Prezes Rady Ministrów – “Inne komunikaty będzie przekazywał już pan premier Morawiecki w ramach tworzenia rządu”.

W najbliższych dniach rozstrzygnięta zostanie sprawa obsadzenia stanowisk. Jest szansa, że stanie się to w najbliższym tygodniu.

Wesprzyj już dziś organizację X Marszu Niepodległości!

interia.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY