REKLAMA

Młodzież Wszechpolska promuje VII Pielgrzymkę Środowiska Narodowego

Młodzież Wszechpolska promuje VII Pielgrzymkę Środowiska Narodowego

Młodzież Wszechpolskie organizuje już VII Pielgrzymkę Środowiska Narodowego na Jasną Górę. To ważne coroczne wydarzenie narodowców.

REKLAMA

Pielgrzymka Środowiska Narodowego na Jasną Górę na stale znalazła się w kalendarzu każdego narodowca. To coroczne spotkanie religijne, ale także organizacyjne młodych narodowców, głównie z Młodzieży Wszechpolskiej, która organizuje te wydarzenie. Co roku są tam też obecni przedstawiciele Ruchu Narodowego, Narodowej Organizacji Kobiet czy Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. VII edycja odbędzie się już 21 marca. Polscy narodowcy będą modlili się o Kościół, Polskę i nasz naród.

Jak możemy przeczytać na wydarzeniu: „Jasnogórska Twierdza to miejsce duchowego i zbrojnego zwycięstwa narodu polskiego i cel pielgrzymek setek tysięcy pątników. Również my, narodowcy, tak jak pokolenia działaczy ruchu narodowego przed nami, jak co roku zdążamy na Jasną Górę, by oddać cześć Najświętszej Maryi Pannie! Jako spadkobiercy dorobku naszego ruchu, wiemy, że działalność narodowa, a przede wszystkim życie bez Boga nie ma sensu. Chcemy podziękować za otrzymane łaski w naszym codziennym trudzie i pokornie prosić o wsparcie w dalszej walce o Wielką Polskę!” – piszą przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej.

ZOBACZ TAKŻE: PiS składa projekt uchwały ws. wydarzeń w Pucku. „Grupa chuliganów”

„Będziemy się także modlić w intencji Ojczyzny i całego Narodu. 21 marca setki działaczy ze wszystkich stron Polski po raz siódmy przyjadą do Częstochowy, aby upraszać u Królowej Polski siły i odwagę do pracy na rzecz Narodu i życia zgodnego z Bożym Prawem! Musisz tam być razem z nami, do zobaczenia!” – dodają. Na poprzednich edycjach obecni byli też politycy i działacze Ruchu Narodowego, którzy dzisiaj współtworzą Konfederację. Dochodziło także do prowokacji ze strony „dziennikarzy” sympatyzujących z lewą stroną czy tzw. organizacji „antyfaszystowskich”. Gratulujemy Młodzieży Wszechpolskiej organizacji tak ważnego wydarzenia.

REKLAMA

Komentarze