REKLAMA

Młodzież Wszechpolska: „PiS kastruje Marsz, pozbawia go oddolnego charakteru”

Młodzież Wszechpolska: „PiS kastruje Marsz, pozbawia go oddolnego charakteru”

REKLAMA

Młodzież Wszechpolska po raz kolejny zabrała głos ws. upaństwowienia Marszu Niepodległości. Działanie Prawa i Sprawiedliwości niczym się nie różni od Platformy Obywatelskiej: obie władze pod przykrywką „dbania o bezpieczeństwo” będą nachodzić i prześladować organizatorów Marszu Niepodległości! – piszą wszechpolacy.

Marsz Niepodległości nie może zostać upaństwowiony!To nie jest kwestia takiego czy innego szyldu.PiS kastruje Marsz,…

Gepostet von Młodzież Wszechpolska am Donnerstag, 8. November 2018

To nie jest kwestia takiego czy innego szyldu. PiS kastruje Marsz, pozbawia go oddolnego charakteru! Marsz jest inicjatywą oddolną, społeczną i antysystemową w kontekście systemu w którym przyszło nam funkcjonować – układu zamkniętego Republiki Okrągłego Stołu! Zrozummy – nie tylko Platforma jest wrogiem! Wrogiem jest cały obecny system: z PiSem, SLD, PSLem, .Nowoczesną i resztą bandy włącznie! Władze się zmieniają? PiS, PO, PO, PiS… i tak w kółko. Ci sami ludzie od prawie trzydziestu lat nie pozwalają naszemu narodowi odetchnąć, rozwinąć skrzydeł.

Czytaj więcej: Minister Gliński: Był problem z rozwiązaniem Marszu Niepodległości

REKLAMA

Marsz zawsze występował przeciwko nim wszystkim – i tak musi pozostać! Upaństwowienie Marszu odbiera środowiskom patriotycznym spoza układu możliwość kontestowania obrzydliwości III RP! I odebranie nam wszystkim tej możliwości było celem PiSu, PO i całej reszty.

Stare pokolenie spoczęło w bierności – w końcu jest coca-cola w sklepie i McDonald’s za rogiem, lub demoliberalnym szaleństwie – bezkrytycznie dając wiarę telewizyjnemu teatrzykowi! Nam to nie wystarcza! My – Młode Pokolenie – jesteśmy idealistami niebojącymi się marzyć o czymś więcej niż o ciepłej wodzie w kranie!

PiS ratuje Marsz? PiS niczego nie ratuje, on obezwładnia to nad czym nie ma kontroli! Nie można dopuścić do przejęcia tej inicjatywy przez obecny układ, gdyż ta inicjatywa jest z natury przeciwko niemu i należy robić wszystko by tak pozostało. Marsz Niepodległości jest jednym z niewielu narzędzi z potencjałem na słyszalny sprzeciw wobec kast III RP.

Od samego początku rozpoczęcia „negocjacji” celem PiS nie było dogadanie się tylko przejęcie.
Wystarczy przeanalizować sekwencję zdarzeń: szantażowanie środowisk narodowych ziszczającym się właśnie scenariuszem, postawienie zaporowego warunku negocjacji tj. upaństwowienia (na co nasze środowiska nie mogły się zgodzić w związku z tym co napisano powyżej), zakaz MN i natychmiastowy wjazd PiS na białym koniu, a teraz telefony od służb i próby wymuszenia podawania list uczestników, rejestracji autokarów i szczegółów wyjazdu: ot, wspólne biało-czerwone święto!

I tak przejdziemy! Do zobaczenia na Rondzie Dmowskiego o godz. 14:00!

facebook/mw

 

REKLAMA

Komentarze