Młodzież Wszechpolska: “PiS kastruje Marsz, pozbawia go oddolnego charakteru”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Młodzież Wszechpolska po raz kolejny zabrała głos ws. upaństwowienia Marszu Niepodległości. Działanie Prawa i Sprawiedliwości niczym się nie różni od Platformy Obywatelskiej: obie władze pod przykrywką “dbania o bezpieczeństwo” będą nachodzić i prześladować organizatorów Marszu Niepodległości! – piszą wszechpolacy.

https://www.facebook.com/Wszechpolacy1922/photos/a.119858665317175/280600859242954/?type=3&permPage=1

To nie jest kwestia takiego czy innego szyldu. PiS kastruje Marsz, pozbawia go oddolnego charakteru! Marsz jest inicjatywą oddolną, społeczną i antysystemową w kontekście systemu w którym przyszło nam funkcjonować – układu zamkniętego Republiki Okrągłego Stołu! Zrozummy – nie tylko Platforma jest wrogiem! Wrogiem jest cały obecny system: z PiSem, SLD, PSLem, .Nowoczesną i resztą bandy włącznie! Władze się zmieniają? PiS, PO, PO, PiS… i tak w kółko. Ci sami ludzie od prawie trzydziestu lat nie pozwalają naszemu narodowi odetchnąć, rozwinąć skrzydeł.

Czytaj więcej: Minister Gliński: Był problem z rozwiązaniem Marszu Niepodległości

Marsz zawsze występował przeciwko nim wszystkim – i tak musi pozostać! Upaństwowienie Marszu odbiera środowiskom patriotycznym spoza układu możliwość kontestowania obrzydliwości III RP! I odebranie nam wszystkim tej możliwości było celem PiSu, PO i całej reszty.

Stare pokolenie spoczęło w bierności – w końcu jest coca-cola w sklepie i McDonald’s za rogiem, lub demoliberalnym szaleństwie – bezkrytycznie dając wiarę telewizyjnemu teatrzykowi! Nam to nie wystarcza! My – Młode Pokolenie – jesteśmy idealistami niebojącymi się marzyć o czymś więcej niż o ciepłej wodzie w kranie!

PiS ratuje Marsz? PiS niczego nie ratuje, on obezwładnia to nad czym nie ma kontroli! Nie można dopuścić do przejęcia tej inicjatywy przez obecny układ, gdyż ta inicjatywa jest z natury przeciwko niemu i należy robić wszystko by tak pozostało. Marsz Niepodległości jest jednym z niewielu narzędzi z potencjałem na słyszalny sprzeciw wobec kast III RP.

Od samego początku rozpoczęcia “negocjacji” celem PiS nie było dogadanie się tylko przejęcie.
Wystarczy przeanalizować sekwencję zdarzeń: szantażowanie środowisk narodowych ziszczającym się właśnie scenariuszem, postawienie zaporowego warunku negocjacji tj. upaństwowienia (na co nasze środowiska nie mogły się zgodzić w związku z tym co napisano powyżej), zakaz MN i natychmiastowy wjazd PiS na białym koniu, a teraz telefony od służb i próby wymuszenia podawania list uczestników, rejestracji autokarów i szczegółów wyjazdu: ot, wspólne biało-czerwone święto!

I tak przejdziemy! Do zobaczenia na Rondzie Dmowskiego o godz. 14:00!

facebook/mw

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY