REKLAMA

Media Narodowe na proteście KOD! „”Sądy nam zabierają, wszystko nam zabierają”

Media Narodowe na proteście KOD! „”Sądy nam zabierają, wszystko nam zabierają”

Media Narodowe udały się z kamerą na ostatni protest tzw. opozycji totalnej. Na ulice Warszawy wyszli zwolennicy KODu oraz Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej by okazać sprzeciw wobec reformy sądownictwa. Jednak czy wszyscy uczestnicy demonstracji wiedzieli dlaczego tak naprawdę biorą w niej udział? Sonda MN ukazuje, że chyba nie do końca…

Uczestnikom niedzielnej pikiety zadano proste pytanie: „dlaczego Państwo protestują”. Pytanie wydawać by się mogło banalne, jednak nie dla wszystkich. Ogólne slogany, wyolbrzymienia i nienawiść niepodparta żadnymi merytorycznymi argumentami- tak zaprezentował się przeciętny zwolennik KODu.

REKLAMA

To właśnie ukazały Media Narodowe. Na pytania reportera o cel demonstracji padało jedynie ogólne stwierdzenie „sądy zabierają”, jednak żaden z protestujących nie odniósł się do projektu ustawy, ani nie przytoczył żadnego konkretnego przykładu na podparcie tej tezy. Kolejne pytania prowadziły jedynie do irytacji demonstrantów. W ich ocenie „zbliża się coś gorszego od okresu komunizmu”, a „Kaczyński osiąga pełnie władzy dyktatorskiej”.

 

REKLAMA

Komentarze