Media Narodowe na proteście KOD! “”Sądy nam zabierają, wszystko nam zabierają”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Media Narodowe udały się z kamerą na ostatni protest tzw. opozycji totalnej. Na ulice Warszawy wyszli zwolennicy KODu oraz Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej by okazać sprzeciw wobec reformy sądownictwa. Jednak czy wszyscy uczestnicy demonstracji wiedzieli dlaczego tak naprawdę biorą w niej udział? Sonda MN ukazuje, że chyba nie do końca…

Uczestnikom niedzielnej pikiety zadano proste pytanie: “dlaczego Państwo protestują”. Pytanie wydawać by się mogło banalne, jednak nie dla wszystkich. Ogólne slogany, wyolbrzymienia i nienawiść niepodparta żadnymi merytorycznymi argumentami- tak zaprezentował się przeciętny zwolennik KODu.

To właśnie ukazały Media Narodowe. Na pytania reportera o cel demonstracji padało jedynie ogólne stwierdzenie “sądy zabierają”, jednak żaden z protestujących nie odniósł się do projektu ustawy, ani nie przytoczył żadnego konkretnego przykładu na podparcie tej tezy. Kolejne pytania prowadziły jedynie do irytacji demonstrantów. W ich ocenie “zbliża się coś gorszego od okresu komunizmu”, a “Kaczyński osiąga pełnie władzy dyktatorskiej”.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY