REKLAMA

Marsz #STOP447 – zapowiedzi i transmisja na żywo! [NA ŻYWO]

Marsz #STOP447 – zapowiedzi i transmisja na żywo! [NA ŻYWO]

Przed Marszem #STOP447 organizatorzy postanowili wypowiedzieć się dla Mediów Narodowych. Mówili w studiu o zagrożeniach wynikających z roszczeń żydowskich, o działaniach Antify, a także o wielkich pieniądzach które kryją się za ustawą JUST/447, które Polska będzie musiała wypłacić.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz – „Dzisiaj na marszu zaproponuje pewne rozwiązania. Jesteśmy gotowi jako stowarzyszenie MN na rozmowy ze wszystkimi. Przede wszystkim z polskim rządem. Ta manifestacja nie jest anty-rządowa”.

REKLAMA

„Chcemy tą sprawę załatwić, bo definitywnie od tego zależy przyszłość naszego państwa. To jest ostatnia chwila” – stwierdził.

Następnie głos zabrał Tomasz Kalinowski, opowiadając o liście do Prezydenta Warszawy – „Przedwczoraj został wysłany list do ratusza. Dwie skrajne działaczki, skrajnie lewicowej Antify, wysłały takie pismo, gdzie przestrzegały Prezydenta Trzaskowskiego, że to jest marsz faszystowski i ksenofobiczny”.

„To są oczywiście kłamstwa. Ten marsz jest pro-polski, społeczny oraz oczywiście ponad partyjny” – zaznaczył działacz narodowy.

Damian Kita, rzecznik stowarzyszenia Marsz Niepodległości ostrzegł przed zachwytem nad ostatnimi wypowiedziami polityków partii rządzącej – „Byłbym bardzo wyczulony na (niejednoznacze – red.) wypowiedzi polityków PiSu. Sprawa z ustawą o IPN jest tego znakomitym przykładem”.

„300 mld dolarów to jest ogromna kwota. My jako naród po prostu zbankrutujemy. Grupa, która na tych odszkodowaniach się wzbogaci, będzie jak mówi Pan Michalkiewicz – Nową szlachtą w Polsce” – skwitował Damian Kita.

Dłuższe wypowiedzi, komentarze działaczy stowarzyszenia Marsz Niepodległości i organizatorów Marszu #STOP447 zobaczyć można TUTAJ

Transmisja na żywo z Marszu #STOP447 przeciwko roszczeniom żydowskim:

REKLAMA

Komentarze