REKLAMA

Marsz #STOP447 – zapowiedzi i transmisja na żywo! [NA ŻYWO]

Marsz #STOP447 – zapowiedzi i transmisja na żywo! [NA ŻYWO]

Przed Marszem #STOP447 organizatorzy postanowili wypowiedzieć się dla Mediów Narodowych. Mówili w studiu o zagrożeniach wynikających z roszczeń żydowskich, o działaniach Antify, a także o wielkich pieniądzach które kryją się za ustawą JUST/447, które Polska będzie musiała wypłacić.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz – „Dzisiaj na marszu zaproponuje pewne rozwiązania. Jesteśmy gotowi jako stowarzyszenie MN na rozmowy ze wszystkimi. Przede wszystkim z polskim rządem. Ta manifestacja nie jest anty-rządowa”.

Brak obrazka

„Chcemy tą sprawę załatwić, bo definitywnie od tego zależy przyszłość naszego państwa. To jest ostatnia chwila” – stwierdził.

Następnie głos zabrał Tomasz Kalinowski, opowiadając o liście do Prezydenta Warszawy – „Przedwczoraj został wysłany list do ratusza. Dwie skrajne działaczki, skrajnie lewicowej Antify, wysłały takie pismo, gdzie przestrzegały Prezydenta Trzaskowskiego, że to jest marsz faszystowski i ksenofobiczny”.

„To są oczywiście kłamstwa. Ten marsz jest pro-polski, społeczny oraz oczywiście ponad partyjny” – zaznaczył działacz narodowy.

Damian Kita, rzecznik stowarzyszenia Marsz Niepodległości ostrzegł przed zachwytem nad ostatnimi wypowiedziami polityków partii rządzącej – „Byłbym bardzo wyczulony na (niejednoznacze – red.) wypowiedzi polityków PiSu. Sprawa z ustawą o IPN jest tego znakomitym przykładem”.

REKLAMA

„300 mld dolarów to jest ogromna kwota. My jako naród po prostu zbankrutujemy. Grupa, która na tych odszkodowaniach się wzbogaci, będzie jak mówi Pan Michalkiewicz – Nową szlachtą w Polsce” – skwitował Damian Kita.

Dłuższe wypowiedzi, komentarze działaczy stowarzyszenia Marsz Niepodległości i organizatorów Marszu #STOP447 zobaczyć można TUTAJ

Transmisja na żywo z Marszu #STOP447 przeciwko roszczeniom żydowskim:

REKLAMA

Komentarze