REKLAMA

Lider PO całkowicie pogrążony? „Nie zagłosowałabym na Schetynę”

Lider PO całkowicie pogrążony? „Nie zagłosowałabym na Schetynę”

Czarne chmury zbierają się nad liderem Platformy Obywatelskiej. Tym razem swojego szefa krytykuje Joanna Mucha. Czy kolejna szpila wbita liderowi PO sprawi, że polityk straci swoje przywództwo w partii?

REKLAMA

Działacze partii mają za złe liderowi nie tylko niski wynik w wyborach, ale także dotkliwą klęskę Schetyny we Wrocławiu, który przegrał z szefową wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Mirosława Stachowiak-Różecka z PiS zdobyła 91 tys. 236 głosów, a lider Platformy Obywatelskiej 66 tys. 859 głosów.

Głosy podliczono z 731 komisji. „Grzegorz Schetyna zrejeterował, by nie przegrać w Warszawie z Jarosławem Kaczyńskim. Przegrał we Wrocławiu z Mirosławą Stachowiak-Różecką” – punktowali internauci. Tym razem przed politykiem kolejne wybory – na szefa partii.

„Nie mam wątpliwości, że Grzegorz Schetyna stanie do wyborów w PO, ale na pewno będzie miał kontrkandydatów. Raczej zagłosowałabym na kontrkandydata. Jest bardzo duże oczekiwanie ze strony naszego elektoratu i ludzi PO, by zmiana nastąpiła. Mogliśmy wygrać te wybory” – ostro mówi Mucha.

REKLAMA

Komentarze