REKLAMA

LGBT znowu atakuje dzieci! „Tęczowy piątek” nadchodzi

LGBT znowu atakuje dzieci! „Tęczowy piątek” nadchodzi

Środowisko ideologii „LGBT” z tzw. Kampanii Przeciw Homofobii znowu planuje „Tęczowy piątek”. Kontrowersyjne wydarzenie w przyszłym tygodniu.

W przyszłym tygodniu w polskich szkołach znowu ma się odbyć „Tęczowy piątek”. Organizatorem wydarzenia jest skrajnie lewackie stowarzyszenie „osób LGBT” – Kampania Przeciw Homofobii. W poprzedniej edycji tego skandalicznego wydarzenia wzięło udział około dwustu placówek szkolnych. W obecną edycję zaangażowała się np. Majka Jeżowska czy Małgorzata Rozenek.

REKLAMA

Dzisiaj będzie premiera spotu promującego wydarzenie. W czwartej już edycji „Tęczowego piątku” nie chodzi o nic innego, jak prowokacje w kierunku normalnych rodzin i dzieci. W spocie Małgorzata Rozenek, Majka Jeżowska, Jacek Poniedziałek cytują listy od… homoseksualnych dzieci. Według Kampanii Przeciw Homofobii około 70% homoseksualnych dzieci ma myśli samobójcze. Winna ma być tak zwana „homofobia”.

ZOBACZ TAKŻE: LGBT to prawdziwie pogańska ideologia

Tak jak przy okazji poprzednich edycji, także teraz rośnie sprzeciw katolików, narodowców, konserwatystów wobec kontrowersyjnego wydarzenia wrogów rodziny. Od ponad czterech lat mamy w Polsce podobno „konserwatywny” rząd. Nic systemowego nie udało się jednak mu zrobić, by takie zjawiska powstrzymać. Cieszmy się więc, że w nowym Sejmie będzie ruch, który nie boi się z tym walczyć!

REKLAMA

Komentarze