REKLAMA

Krzysztof Bosak ostro o atakach na hodowców zwierząt! [WIDEO]

Krzysztof Bosak ostro o atakach na hodowców zwierząt! [WIDEO]

Niedawno gościem Mediów Narodowych był Krzysztof Bosak. Mówił między innymi o energetyce czy atakach skrajnej lewicy na hodowców zwierząt.

Gościem Mediów Narodowych był Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji w najbliższych wyborach prezydenckich. Pierwszym tematem była kwestia pakietu klimatycznego. Krzysztof Bosak niedawno odwiedził Śląsk, gdzie mówił o tej sprawie. „Unia Europejska nakłada na nas olbrzymie koszty. Według różnych szacunków już nawet 20% obecnej ceny prądu to koszty wynikające z wymagań Unii Europejskiej” – podkreślał Krzysztof Bosak. Kandydat ten chciałby, żeby Polska wypowiedziała szkodliwe zobowiązania, które narzuca nam Unia Europejska. Politycy Konfederacji zaznaczali też, że w kwestiach energetycznych i gospodarczych należy słuchać specjalistów z branży, a nie ideologów.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy spot Krzysztofa Bosaka. Konfederacja mocno uderza w „POPiS”

Rozmowa dotyczyła także ciągle ponawiających się ataków na polskich hodowców zwierząt futerkowych. Jak zauważył redaktor Dominik Cwikła, „Od grudnia miało miejsce już pięć pożarów na fermach, gdzie są hodowane zwierzęta futerkowe”. Krzysztof Bosak zapytany o to, czy są to celowe działanie czy wątpliwa „seria nieszczęśliwych wypadków” odpowiedział: „Każdy z nas ma swój rozum i używając tego rozumu łatwo dojdzie do wniosku, że jeżeli w gospodarstwach jednego właściciela dochodzi ponadprzeciętnie często do pożarów, to prawdopodobieństwo, że mamy tutaj do czynienia z przypadkiem z każdym pożarem zbliża się do zera”. Krzysztof Bosak zaznaczył też, że środowisko ideowej prawicy nie pozwoli zniszczyć hodowców lewicowym ideologom.

REKLAMA

Komentarze