REKLAMA

Krzysztof Bosak apeluje do wszystkich kandydatów o ogólnopolską debatę wyborczą

Krzysztof Bosak apeluje do wszystkich kandydatów o ogólnopolską debatę wyborczą

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10. maja. Krzysztof Bosak podczas swojej konferencji prasowej w Kielcach powiadomił, iż jego oficjalna kampania rozpocznie się w najbliższy piątek. Zaapelował również do pozostałych kandydatów o zorganizowanie ogólnopolskiej debaty.

Kandydat Konfederacji na Prezydenta RP zapowiedział, iż w najbliższy piątek zainauguruje jego oficjalna kampania prezydencka na wybory, które odbędą się 10. maja b.r. – „Oficjalna inauguracja kampanii prezydenckiej odbędzie się w piątek o godzinie 13. w Warszawie”.

REKLAMA

Zobacz także: Tak źle jeszcze nie było. Przedsiębiorcy wprost: Nie mamy wyjścia, musimy podnieść ceny

Krzysztof Bosak przedstawił również Witolda Tumanowicza jako pełnomocnika wyborczego, zaś rzecznikiem została Anna Bryłka czym kandydat wyraźnie podkreślił, że jest to ukłon w stronę kobiet. Szefem sztabu wyborczego natomiast został Paweł Usiądek.

„Apeluję, żeby nie powtarzać błędów z poprzednich wyborów prezydenckich, kiedy to urzędujący wówczas prezydent Komorowski takich debat unikał i przegrał. Uważamy, że na tym polegają wybory i demokracja, żeby zaprezentować w sposób uczciwy i możliwie najszerszy swoje przekonania. Ja takich debat nie odmawiam. To się wyborcom należy” – zaapelował Bosak.

Krzysztof Bosak apeluje do wszystkich kandydatów o ogólnopolską debatę wyborczą!

Krzysztof Bosak – Konferencja prasowa w Kielcach!Kandydat Konfederacji na urząd Prezydenta RP przedstawia szczegóły ws. sztabu wyborczego i apeluje do wszystkich kandydatów o ogólnopolską debatę wyborczą! #Bosak2020

Opublikowany przez Konfederacja Środa, 5 lutego 2020

Odniósł się również do reform sądowniczych w Polsce – „Jeden z sędziów mówi w jego interpretacji prawa unijnego ta instytucja nie istnieje (Izba Dyscyplinarna SN – red.). Okazuje się w tym momencie, że to UE będzie określać, które instytucje naszego państwa istnieją, albo nie istnieją. To jest niebezpieczne”.

fb/Konfederacja

REKLAMA

Komentarze