Krzysztof Bosak apeluje do wszystkich kandydatów o ogólnopolską debatę wyborczą

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10. maja. Krzysztof Bosak podczas swojej konferencji prasowej w Kielcach powiadomił, iż jego oficjalna kampania rozpocznie się w najbliższy piątek. Zaapelował również do pozostałych kandydatów o zorganizowanie ogólnopolskiej debaty.

Kandydat Konfederacji na Prezydenta RP zapowiedział, iż w najbliższy piątek zainauguruje jego oficjalna kampania prezydencka na wybory, które odbędą się 10. maja b.r. – “Oficjalna inauguracja kampanii prezydenckiej odbędzie się w piątek o godzinie 13. w Warszawie”.

Zobacz także: Tak źle jeszcze nie było. Przedsiębiorcy wprost: Nie mamy wyjścia, musimy podnieść ceny

Krzysztof Bosak przedstawił również Witolda Tumanowicza jako pełnomocnika wyborczego, zaś rzecznikiem została Anna Bryłka czym kandydat wyraźnie podkreślił, że jest to ukłon w stronę kobiet. Szefem sztabu wyborczego natomiast został Paweł Usiądek.

“Apeluję, żeby nie powtarzać błędów z poprzednich wyborów prezydenckich, kiedy to urzędujący wówczas prezydent Komorowski takich debat unikał i przegrał. Uważamy, że na tym polegają wybory i demokracja, żeby zaprezentować w sposób uczciwy i możliwie najszerszy swoje przekonania. Ja takich debat nie odmawiam. To się wyborcom należy” – zaapelował Bosak.

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/182427302993719/

Odniósł się również do reform sądowniczych w Polsce – “Jeden z sędziów mówi w jego interpretacji prawa unijnego ta instytucja nie istnieje (Izba Dyscyplinarna SN – red.). Okazuje się w tym momencie, że to UE będzie określać, które instytucje naszego państwa istnieją, albo nie istnieją. To jest niebezpieczne”.

fb/Konfederacja

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY