REKLAMA

Konfederacja zapowiada program na jesienne wybory

Konfederacja zapowiada program na jesienne wybory

Konfederacja podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedziała stworzenie programu dla ugrupowania na jesienne wybory do polskiego parlamentu. Zaprezentowano kilka punktów, a wśród nich między innymi ochrona polskiej waluty i życia od poczęcia, walka z homopropagandą czy też e-voting.

Na konferencji prasowej w Sejmie Konfederacja na czele z jej liderami zaprezentowała siedem głównych postulatów zawartych w programie, a nim: suwerenne państwo z silną armią i polską walutą, ochrona życia od poczęcia, proste i niskie podatki, ochrona dzieci i młodzieży przed homopropagandą, sprzeciw wobec żydowskich roszczeń majątkowych, kara śmierci za najcięższe zbrodnie oraz e-voting.

REKLAMA

Czytaj więcej: Wiadomo, kto sprofanował obraz NMP. Policja nie podejmuje działań

„Nie da się budować pomyślności Ojczyzny na śmierci obywateli, dlatego Konfederacja jasno mówi – jesteśmy za życiem i przeciw aborcji. Z przerażeniem patrzymy na to, że praktycznie od 2007 roku wszystkie projekty o ochronie życia są utrącane” – mówiła Kaja Godek.

Co to jest e-voting?

Maciej Maciejowski reprezentujący Federację Jakubiak-Liroy wyjaśnił na czym polega e-voting –

„Jest to oprócz stacjonarnego głosowania możliwość oddania głosu przez internet. Umożliwia on partycypacje obywateli nad przebiegiem wyborów oraz nad władzą. Daje również możliwość zwiększenia frekwencji wyborczej”.

W skład Konfederacji wchodzi Partia KORWiN/Wolność, Ruch Narodowy, Federacja Jakubiak-Liroy oraz środowisko Kai Godek oraz Grzegorza Brauna. W majowych wyborach do europarlamentu ugrupowanie uzyskało czwarty wynik, które liczy na jego poprawę podczas zbliżających się wyborów do polskiego parlamentu.

Całość konferencji w materiale poniżej:

Konfederacja przedstawia podstawę programową!

UWAGA! #Konfederacja przedstawia tezy programowe! To wstęp do bogatej oferty programowej jaką zaprezentujemy Polakom na jesienne wybory do Sejmu! #DrużynaKonfederacjiJanusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Jakub Kulesza #NowePokolenie, Kaja Godek, Maciej Maciejowski #Skuteczni (reprezentujący Federację Marek Jakubiak-Liroy)

Opublikowany przez Partia Wolność Wtorek, 18 czerwca 2019

facebook/media narodowe

REKLAMA

Komentarze