Konfederacja zapowiada program na jesienne wybory

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Konfederacja podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedziała stworzenie programu dla ugrupowania na jesienne wybory do polskiego parlamentu. Zaprezentowano kilka punktów, a wśród nich między innymi ochrona polskiej waluty i życia od poczęcia, walka z homopropagandą czy też e-voting.

Na konferencji prasowej w Sejmie Konfederacja na czele z jej liderami zaprezentowała siedem głównych postulatów zawartych w programie, a nim: suwerenne państwo z silną armią i polską walutą, ochrona życia od poczęcia, proste i niskie podatki, ochrona dzieci i młodzieży przed homopropagandą, sprzeciw wobec żydowskich roszczeń majątkowych, kara śmierci za najcięższe zbrodnie oraz e-voting.

Czytaj więcej: Wiadomo, kto sprofanował obraz NMP. Policja nie podejmuje działań

“Nie da się budować pomyślności Ojczyzny na śmierci obywateli, dlatego Konfederacja jasno mówi – jesteśmy za życiem i przeciw aborcji. Z przerażeniem patrzymy na to, że praktycznie od 2007 roku wszystkie projekty o ochronie życia są utrącane” – mówiła Kaja Godek.

Co to jest e-voting?

Maciej Maciejowski reprezentujący Federację Jakubiak-Liroy wyjaśnił na czym polega e-voting –

“Jest to oprócz stacjonarnego głosowania możliwość oddania głosu przez internet. Umożliwia on partycypacje obywateli nad przebiegiem wyborów oraz nad władzą. Daje również możliwość zwiększenia frekwencji wyborczej”.

W skład Konfederacji wchodzi Partia KORWiN/Wolność, Ruch Narodowy, Federacja Jakubiak-Liroy oraz środowisko Kai Godek oraz Grzegorza Brauna. W majowych wyborach do europarlamentu ugrupowanie uzyskało czwarty wynik, które liczy na jego poprawę podczas zbliżających się wyborów do polskiego parlamentu.

Całość konferencji w materiale poniżej:

https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/videos/2791766130850622/?xts[0]=68.ARDKeNFy2aHM0zRKK0zk1vK-IgZqSwOfEP9UqGFKG8MUFOrbYo5kgbuRupRDNICnAgZCZmIIwQDStaC13Y0zm7-loQNXpLsvu_00QtNZNiLZckXqQ4S1xu1viWe9ZERzf_K1vrdsWlSBBAQ7ZBD6mWboGaGZem35jXUDmfjd-72Sartao-x3CDVpFVEmLbLZ67oUJEEXMpLspbi-zZTbFsnQJRXgK-Ey7IG813qt5teOgpdE2nbtuzVrf4LXLR_xd-Y-7dOU_xfvgbwVRccNS279QZRDPNzfzdbxGWtpoiiXMKq7rje98IxvBsm9MBjZmr0lL3Fjl1wrnPMiv7b9h34OmqOgT6tFIus&tn=-R

facebook/media narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY