REKLAMA

Narodowcy protestowali w Katowicach. „Państwo PiS to raj lewicy”

Narodowcy protestowali w Katowicach. „Państwo PiS to raj lewicy”

Wczoraj odbyła się pikieta Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej pt. „Państwo PiS – Raj Lewicy”. Chodzi o poparcie PiS dla działaczki Partii Razem.

REKLAMA

Manifestacja „Państwo PiS – Raj Lewicy”, zorganizowana przez Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską, odbyła się przy ul. Warszawskiej 6 w Katowicach, gdzie znajdują się lokale między innymi Prawa i Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Dlaczego tam? Oczywiście głównym powodem do zorganizowania protestu było poparcie polityków PiS dla Magdaleny Biejat z Partii Razem.

Przypomnijmy, że polityk skrajnie lewackiej partii popiera zabija nienarodzonych dzieci, adopcję dzieci przez pary homoseksualne i ogólne postulaty środowiska „LGBT”. Takich oto polityków popierają działacze partii rządzącej. Młodzi narodowcy z Młodzieży Wszechpolskiej oraz członkowie Ruchu Narodowego w niedzielne popołudnie protestowali wobec takich zjawisk, wykazując hipokryzję PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Ziemkiewicz znowu krytykuje PiS. „Myślenie sanacyjne”

Na manifestacji wypowiadał się Łukasz Kolada z katowickiej Młodzieży Wszechpolskiej oraz Tomasz Dorosz z Ruchu Narodowego. Krytykowali oni hipokryzję Prawa i Sprawiedliwości, wzywając do otwarcia oczu przez „dobrych Polaków, katolików i patriotów, którzy oddali głos na PiS i dzisiaj są przez nich oszukiwani”. Wyrażali też zadowolenie, że narodowcy posiadają obecnie pięciu posłów, którzy mogą patrzeć władzy na ręce.

REKLAMA

Komentarze