REKLAMA

Kolejna tajemnicza śmierć w areszcie. Nie żyje świadek koronny

Kolejna tajemnicza śmierć w areszcie. Nie żyje świadek koronny

Tajemnicza śmierć w jednej z cel lubelskiego aresztu. W areszcie znaleziono ciało Radosława M., który miał status małego świadka koronnego, a swoimi zeznaniami obciążył około 80 osób.

REKLAMA

Śledczy nie wykluczają żadnej wersji wydarzeń. Zwłoki zostały znalezione wczoraj – mężczyzna tego samego dnia został przyjmowany do aresztu. Przed przyjęciem nie skarżył się na żadne dolegliwości – sprawą zajmują się policyjni technicy oraz dwóch prokuratorów.

https://twitter.com/EwaLTylkoPytam/status/1175113321013489664

W sprawie przesłuchiwani są osadzeni, współwięźniowie oraz służba więziennia. Radosław M. działał w grupie przestępczej, która zajmowała się przemytem papierosów. Swoimi zeznaniami obciążył blisko 80 osób – w tym celiników i strażników granicznych.

To już kolejna śmierć w areszcie. 2 sierpnia poinformowano o „samobójstwie” Dawida Kosteckiego. Według SW mężczyzna powiesił się w nocy. Współwięźniowie mieli niczego nie zauważyć ponieważ pięściarz wcześniej przykrył się prześcieradłem.

Rodzina i opinia publiczna nie wierzy z samobójstwo Kosteckiego. Pięściarz ujawnił bowiem na Facebooku powiązania policjantów ze światem przestępczym. Była to zemsta za to, że został aresztowany tuż przed walką z legendą boksu, Royem Jonesem Jr. Mężczyzna był także głównym świadkiem ws. afery obyczajowej na Podkarpaciu.

medianarodowe/onet
REKLAMA

Komentarze