REKLAMA

Kanał Mediów Narodowych ma już 145 tys. subskrypcji! Dołącz do nas na YouTube

Kanał Mediów Narodowych ma już 145 tys. subskrypcji! Dołącz do nas na YouTube

Kanał Mediów Narodowych ma już 145 tys. subskrypcji! Tym samym stał się jednym z najpopularniejszych kanałów prawicowych na portalu społecznościowym YouTube.

Media Narodowe to nowy projekt uruchomiony w 2017 r. pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, organizatora największej manifestacji narodowej odbywającej się 11 listopada każdego roku w Warszawie.

Brak obrazka

Kanał Mediów Narodowych na przestrzeni lat stał się jednym z najpopularniejszych prawicowych kanałów na YouTube! Naszym celem jest oddolne stworzenie zupełnie nowej jakości prawdziwie niezależnych i nowoczesnych mediów. Aby to osiągnąć, stawiamy na działanie i współpracę. Dlatego nasza inicjatywa już teraz łączy cały szereg różnych podmiotów.

Zachęcamy do subskrypcji kanału na portalu społecznościowym YouTube —> KLIK

Zachęcamy również do bieżącego sprawdzania działań Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Biuletyn jest wysyłany w formie wiadomości elektronicznej. W przeciwieństwie do organizacji liberalnych jest coraz bardziej ograniczana przez zagraniczne portale społecznościowe.

Usunięto już setki stron o tematyce narodowej, a stronę legalnie zarejestrowanej redakcji Mediów Narodowych administratorzy portalu Facebook usuwają automatycznie. Ucina się również zasięgi stron, które administrujemy.

Zapisz się do biuletynu –> KLIK

Z tego powodu pragniemy zachęcić do wpisania się do systemu wiadomości elektronicznych, dzięki któremu będziemy mogli mieć z Państwem kontakt i przypominać o naszych działaniach poprzez korespondencję elektroniczną.

REKLAMA

Komentarze