Kanał Mediów Narodowych ma już 145 tys. subskrypcji! Dołącz do nas na YouTube

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kanał Mediów Narodowych ma już 145 tys. subskrypcji! Tym samym stał się jednym z najpopularniejszych kanałów prawicowych na portalu społecznościowym YouTube.

Media Narodowe to nowy projekt uruchomiony w 2017 r. pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, organizatora największej manifestacji narodowej odbywającej się 11 listopada każdego roku w Warszawie.

Kanał Mediów Narodowych na przestrzeni lat stał się jednym z najpopularniejszych prawicowych kanałów na YouTube! Naszym celem jest oddolne stworzenie zupełnie nowej jakości prawdziwie niezależnych i nowoczesnych mediów. Aby to osiągnąć, stawiamy na działanie i współpracę. Dlatego nasza inicjatywa już teraz łączy cały szereg różnych podmiotów.

Zachęcamy do subskrypcji kanału na portalu społecznościowym YouTube —> KLIK

Zachęcamy również do bieżącego sprawdzania działań Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Biuletyn jest wysyłany w formie wiadomości elektronicznej. W przeciwieństwie do organizacji liberalnych jest coraz bardziej ograniczana przez zagraniczne portale społecznościowe.

Usunięto już setki stron o tematyce narodowej, a stronę legalnie zarejestrowanej redakcji Mediów Narodowych administratorzy portalu Facebook usuwają automatycznie. Ucina się również zasięgi stron, które administrujemy.

Zapisz się do biuletynu –> KLIK

Z tego powodu pragniemy zachęcić do wpisania się do systemu wiadomości elektronicznych, dzięki któremu będziemy mogli mieć z Państwem kontakt i przypominać o naszych działaniach poprzez korespondencję elektroniczną.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY