REKLAMA

Kampania kandydata Konfederacji hitem w sieci! „Wyborcy z Podlasia wzięli sprawy w swoje ręce”

Kampania kandydata Konfederacji hitem w sieci! „Wyborcy z Podlasia wzięli sprawy w swoje ręce”

Wyborcy z Podlasia postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizowali kampanię wyborczą jednemu z kandydatów Konfederacji. „Plakat wyborczy” okazał się hitem w sieci.

Wyborcy Konfederacji biorą sprawy we własne ręce i sami tworzą „plakaty wyborcze” kandydatów na których chcą oddać głos w jesiennych wyborach. „Ręcznie robione banery, na maksa ekologiczne” – komentuje Stanisław Nicewicz.

Brak obrazka

Okazuje się, że sympatycy Stanisława Nicewicza zawiesili nietypowy „plakat wyborczy” na wiejskiej ścianie z ogłoszeniami w Knyszewicach na Podlasiu. Kandydat utrzymuje, że po otrzymaniu zdjęcia od swoich fanów „nie mógł się przestać śmiać”.

„Dwóch moich najwierniejszych wyborców wczoraj domagających się bilbordu, wzięło sprawy w swoje ręce. Stwierdzili, że skoro staruję w wyborach do sejmu z listy Konfederacji z pozycji nr 4, to musi to być ogłoszone na wsi i zawiesili taką oto kartę na wioskowej tablicy” – poinformował na Facebooku.

Dwóch moich najwierniejszych wyborców wczoraj domagających się bilbordu, wzięło sprawy w swoje ręce. Stwierdzili, że…

Opublikowany przez Stanisław Nicewicz Czwartek, 5 września 2019

I tu mam pytanie, czy ja z tego muszę robić rozliczenie na fakturze? Jak dostałem zdjęcie w smsie to do teraz się nie mogę przestać śmiać. To w sumie można by zrobić w regionie jako nietypową kampanię. Ręcznie robione banery, na maksa ekologiczne” – żartobliwie dodaje Nicewicz.

REKLAMA

Komentarze