REKLAMA

Kaja Godek o „Marszu Bezpiecznej Aborcji”: „Mamy do czynienia z wzywaniem do popełniania przestępstw”

Kaja Godek o „Marszu Bezpiecznej Aborcji”: „Mamy do czynienia z wzywaniem do popełniania przestępstw”

30 września przez Warszawę przejść ma „Marsz Bezpiecznej Aborcji”. Data nie jest przypadkowa, w środowiskach lewicowych i feministycznych dzień ten uznany został za Światowy Dzień Bezpiecznej Aborcji. Krytyczny głos w kwestii zabrała Kaja Godek, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj aborcję”.

REKLAMA

30 września przez Warszawę przejdzie pierwszy marsz z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. By przeszedł i był wspaniały, potrzebne jest Wasze wsparcie, dlatego polecamy imprezę benefitową Potańcówka dla bezpiecznej aborcji!- czytamy na profilu „Porozumienie kobiet 8 marca”.

30 września przez Warszawę przejdzie pierwszy marsz z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. By przeszedł i był…

Opublikowany przez Porozumienie Kobiet 8 Marca Poniedziałek, 20 sierpnia 2018

– Jeżeli marsz z okazji „światowego dnia bezpiecznej aborcji” przejdzie, jeśli będzie na niego zgoda i zostanie zarejestrowany, to znaczy, że Urząd Miasta Warszawy dał przyzwolenie na publiczne propagowanie idei nazistowskich- komentuje Kaja Godek w wywiadzie dla „Naszego Dziennika”.

Czytaj także: #ZatrzymajAborcję w Sejmie – PiS gra na zwłokę. Kaja Godek nie miała prawa głosu

Przed trzema tygodniami byliśmy świadkami skandalicznej próby rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego z uwagi na „głoszone na nim treści”. W tej chwili (…) mamy do czynienia z wzywaniem do popełniania przestępstw i do jego legalizacji- dodaje.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1031499532473905152

Feministki wprost artykułują myśl eugeniczną, zgodnie z którą można i należy pozbywać się ze społeczeństwa ludzi ułomnych (…). Pojawia się zatem pytanie do władz Warszawy, czy marsz, który nawiązuje do takich idei, może legalnie przejść ulicami stolicy- podkreśla Kaja Godek.

pch24.pl

Zobacz także:

 

 

REKLAMA

Komentarze