Kaja Godek o “Marszu Bezpiecznej Aborcji”: “Mamy do czynienia z wzywaniem do popełniania przestępstw”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

30 września przez Warszawę przejść ma “Marsz Bezpiecznej Aborcji”. Data nie jest przypadkowa, w środowiskach lewicowych i feministycznych dzień ten uznany został za Światowy Dzień Bezpiecznej Aborcji. Krytyczny głos w kwestii zabrała Kaja Godek, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej “Zatrzymaj aborcję”.

30 września przez Warszawę przejdzie pierwszy marsz z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. By przeszedł i był wspaniały, potrzebne jest Wasze wsparcie, dlatego polecamy imprezę benefitową Potańcówka dla bezpiecznej aborcji!- czytamy na profilu “Porozumienie kobiet 8 marca”.

https://www.facebook.com/porozumieniekobiet8marca/posts/10156671021548331?__xts__[0]=68.ARCH6rpKI7edV9VbN8TzsFm8guzimIZypgpecFNrPOTgR24yUDfItkv7kj4TXlQIT5sXh3rjVPeAAugP37h4RY6y4PH79HH-52AUJ1KduwtVeqxNEDD-TBte6CVYmtmE76tztOVs86Gb&__tn__=-R

– Jeżeli marsz z okazji „światowego dnia bezpiecznej aborcji” przejdzie, jeśli będzie na niego zgoda i zostanie zarejestrowany, to znaczy, że Urząd Miasta Warszawy dał przyzwolenie na publiczne propagowanie idei nazistowskich- komentuje Kaja Godek w wywiadzie dla “Naszego Dziennika”.

Czytaj także: #ZatrzymajAborcję w Sejmie – PiS gra na zwłokę. Kaja Godek nie miała prawa głosu

Przed trzema tygodniami byliśmy świadkami skandalicznej próby rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego z uwagi na „głoszone na nim treści”. W tej chwili (…) mamy do czynienia z wzywaniem do popełniania przestępstw i do jego legalizacji- dodaje.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1031499532473905152

Feministki wprost artykułują myśl eugeniczną, zgodnie z którą można i należy pozbywać się ze społeczeństwa ludzi ułomnych (…). Pojawia się zatem pytanie do władz Warszawy, czy marsz, który nawiązuje do takich idei, może legalnie przejść ulicami stolicy- podkreśla Kaja Godek.

pch24.pl

Zobacz także:

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY