REKLAMA

Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem? Po wyborach przejdzie dwie operacje

Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem? Po wyborach przejdzie dwie operacje

Na co choruje Kaczyński? Jak przyznaje prezes Prawa i Sprawiedliwości – po wyborach przejdzie dwie poważne operacje, które przekłada ze względu na kampanię.

O problemach zdrowotnych pisze nawet New York Times: „69-letni lider rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość i najpotężniejszy polityk w Polsce, nie czuje się dobrze” – zauważa gazeta. Przypomina również, że polityk na przełomie maja i kwietnia 2018 roku trafił do szpitala.

Brak obrazka

Według samego Kaczyńskiego jego problemy dotyczą stawu kolanowego: „Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga”.

Kaczyński w rozmowie z „Super Expressem” zapewnia, że wróci do działania pomimo męczącej operacji: „W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować.”

Tymczasem czołowy amerykański dziennik uważa, że operacja kolana to tylko przykrywka, a faktyczne powody hospitalizacji są zupełnie inne.

REKLAMA

Komentarze