Kaczyński ma poważne problemy ze zdrowiem? Po wyborach przejdzie dwie operacje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na co choruje Kaczyński? Jak przyznaje prezes Prawa i Sprawiedliwości – po wyborach przejdzie dwie poważne operacje, które przekłada ze względu na kampanię.

O problemach zdrowotnych pisze nawet New York Times: “69-letni lider rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość i najpotężniejszy polityk w Polsce, nie czuje się dobrze” – zauważa gazeta. Przypomina również, że polityk na przełomie maja i kwietnia 2018 roku trafił do szpitala.

Według samego Kaczyńskiego jego problemy dotyczą stawu kolanowego: “Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga”.

Kaczyński w rozmowie z „Super Expressem” zapewnia, że wróci do działania pomimo męczącej operacji: “W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować.”

Tymczasem czołowy amerykański dziennik uważa, że operacja kolana to tylko przykrywka, a faktyczne powody hospitalizacji są zupełnie inne.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY