REKLAMA

Jakubiak i Tyszka kłócą się na Twitterze: „Ty się chłopie ucz traktorem jeździć”

Jakubiak i Tyszka kłócą się na Twitterze: „Ty się chłopie ucz traktorem jeździć”

Jakubiak i Tyszka spięli się na Twitterze. Politycy pokłócili się o wybory polityczne – Wicemarszałek Sejmu zarzucił Jakubiakowi konflikt z działaczami PiS, na co przedsiębiorca kazał mu… uczyć się jeździć na traktorze.

REKLAMA

Jakubiak i Tyszka to niegdysiejsi koledzy z ugrupowania Kukiz’15. Wicemarszałek Sejmu nie darzy jednak sympatią swojego byłego kolegi. Tyszka gościł dzisiaj w studio Polsat News, gdzie komentował sytuację swojego ugrupowania. Jak twierdzi polityk – z Kukiz’15 odpadły poglądy o „skrajnych poglądach”, a pozostali… „sami najlepsi”.

Tyszka odniósł się do Marka Jakubiaka, który krąży od ugrupowania do ugrupowania szukając partii, z której może wystartować. Jak powiedział wicemarszałek – polityk chciał dołączyć do Prawa i Sprawiedliwości, okazało się jednak, że partia i działacze PiS nie chcieli go w swoich szeregach.

https://twitter.com/jakubiak_marek/status/1160801797348429824

Na odpowiedź Jakubiaka nie trzeba było długo czekać. Polityk na swoim profilu nie odniósł się do zarzutów, ale odpyskował Tyszce: „Tyszka, to wykracza poza twoje możliwości intelektualne. Ty chłopie ucz się traktorem jeździć” – komentował.

REKLAMA

Komentarze