Jakubiak i Tyszka kłócą się na Twitterze: “Ty się chłopie ucz traktorem jeździć”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jakubiak i Tyszka spięli się na Twitterze. Politycy pokłócili się o wybory polityczne – Wicemarszałek Sejmu zarzucił Jakubiakowi konflikt z działaczami PiS, na co przedsiębiorca kazał mu… uczyć się jeździć na traktorze.

Jakubiak i Tyszka to niegdysiejsi koledzy z ugrupowania Kukiz’15. Wicemarszałek Sejmu nie darzy jednak sympatią swojego byłego kolegi. Tyszka gościł dzisiaj w studio Polsat News, gdzie komentował sytuację swojego ugrupowania. Jak twierdzi polityk – z Kukiz’15 odpadły poglądy o “skrajnych poglądach”, a pozostali… “sami najlepsi”.

Tyszka odniósł się do Marka Jakubiaka, który krąży od ugrupowania do ugrupowania szukając partii, z której może wystartować. Jak powiedział wicemarszałek – polityk chciał dołączyć do Prawa i Sprawiedliwości, okazało się jednak, że partia i działacze PiS nie chcieli go w swoich szeregach.

Na odpowiedź Jakubiaka nie trzeba było długo czekać. Polityk na swoim profilu nie odniósł się do zarzutów, ale odpyskował Tyszce: “Tyszka, to wykracza poza twoje możliwości intelektualne. Ty chłopie ucz się traktorem jeździć” – komentował.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY