REKLAMA

Imigrant skopał do nieprzytomności 17-latkę, bo rozmawiała z nieznajomym – dostał karę grzywny

Imigrant skopał do nieprzytomności 17-latkę, bo rozmawiała z nieznajomym – dostał karę grzywny

Imigrant z Jemenu skopał do nieprzytomności 17-letnią siostrę, ponieważ rozmawiała z nieznajomym.

Adam Gwiazda dodaje – Bił jej głową o ścianę i skopał do nieprzytomności. Groził nożem, że ją zabije. Uciekła przez okno z 1 piętra. Kara grzywny.

Brak obrazka

Mężczyzna dostał tylko karę grzywny. W uzasadnieniu usłyszał, że takie zachowanie nie jest tolerowane w Szwajcarii. Pomimo złamań szyjki macicy, urazu głowy i siniaków dziewczyna nie złożyła skargi. To Służba Ochrony Młodzieży doprowadziła do „ukarania” sprawcy.

Czytaj więcej: Do 2020 roku ma wyjść na wolność ok. 500 islamistów

25-letni jemeński imigrant to najstarszy z siedmiorga rodzeństwa, który „opiekował” się pozostałym rodzeństwem. Pewnego dnia w czerwcu 2016 r. najmłodsza, 17-letnia siostra, odwiedziła jednego z jej braci w ośrodku dla azylantów w Bex. Tam młody człowiek poprosił ją o przetłumaczenie dokumentu na język arabski, co zrobiła. Jednak najstarszy brat nie chciał, aby rozmawiała z nieznajomym bez jego zgody.

REKLAMA

Starszy brat kilkakrotnie uderzył siostrą o ścianę i kopnął ją w głowę, podczas gdy ona upadła na podłogę. Nastolatka straciła przytomność, ale to nie powstrzymało jej brata: poszedł po nóż w kuchni, grożąc, że ją zabije.

Imigrant został uznany za winnego uszkodzenia ciała i został skazany na 180 dni grzywny zawieszonej.

 

Twitter/20min.ch
REKLAMA

Komentarze