REKLAMA

USA: Gwałciciel zabierał nastoletnią ofiarę na siedem aborcji i nikt go nie zatrzymał

USA: Gwałciciel zabierał nastoletnią ofiarę na siedem aborcji i nikt go nie zatrzymał

Kolejny raz aborcja pozwoliła ukryć wykorzystywanie seksualne. Ofiara była wykorzystywana seksualnie przez wiele lat, począwszy od wieku 12 lat.

Zmuszona była do przeprowadzenia siedmiu aborcji przez mężczyznę z Florydy Leona Normana Wileya, Jr., obecnie 52 lata.

Ofiara powiedziała policji, że Wiley odebrał jej dziewictwo w wieku 12 lat i w sumie, kazał współżyć z nim z „500 razy”. Aż do „trzech razy dziennie” do lipca zeszłego roku.

Ofiara ma teraz 20 lat, a ostatnio zgłosiła nadużycie po tym, jak Wiley rzekomo zaczął molestować seksualnie swoją siedmioletnią córkę.

Zgodnie z raportem policyjnym uzyskanym przez Live Action News, ofiara „doniosła, że ​​została zapłodniona około siedem razy podczas tych incydentów. Za każdym razem, gdy zajdzie w ciążę, Leon Wiley Jr. bierze ją do kliniki, aby otrzymać aborcję”.

Wydaje się, że aborcje nieletnich nigdy nie były zgłaszane władzom przez ośrodki aborcyjne. Rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Flagler nie był w stanie potwierdzić wieku ofiar, które dokonały aborcją. Niepokojące informacje ujawniają, jak łatwo jest napastnikom wykorzystywać aborcję do pokrywania swoich przestępstw.

Sprawa pochodzi z 24 lutego 2019 r., kiedy policja odpowiedziała na wezwanie ofiary dot. możliwego przestępstwa seksualnego z udziałem siedmioletniego dziecka.

Nakaz aresztowania Wileya został wydany 4 kwietnia 2019 r. po tym, jak policja zebrała wiele nagrań przyznających się do nadużycia. Według FCSO nagrania rzekomo ujawniają, że Wiley dopuszcza się kilku przestępstw, w tym uprawiał seks z ofiarą od 12 roku życia.

liveaction.org

REKLAMA

Komentarze