USA: Gwałciciel zabierał nastoletnią ofiarę na siedem aborcji i nikt go nie zatrzymał

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kolejny raz aborcja pozwoliła ukryć wykorzystywanie seksualne. Ofiara była wykorzystywana seksualnie przez wiele lat, począwszy od wieku 12 lat.

Zmuszona była do przeprowadzenia siedmiu aborcji przez mężczyznę z Florydy Leona Normana Wileya, Jr., obecnie 52 lata.

Ofiara powiedziała policji, że Wiley odebrał jej dziewictwo w wieku 12 lat i w sumie, kazał współżyć z nim z „500 razy”. Aż do „trzech razy dziennie” do lipca zeszłego roku.

Ofiara ma teraz 20 lat, a ostatnio zgłosiła nadużycie po tym, jak Wiley rzekomo zaczął molestować seksualnie swoją siedmioletnią córkę.

Zgodnie z raportem policyjnym uzyskanym przez Live Action News, ofiara “doniosła, że ​​została zapłodniona około siedem razy podczas tych incydentów. Za każdym razem, gdy zajdzie w ciążę, Leon Wiley Jr. bierze ją do kliniki, aby otrzymać aborcję”.

Wydaje się, że aborcje nieletnich nigdy nie były zgłaszane władzom przez ośrodki aborcyjne. Rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Flagler nie był w stanie potwierdzić wieku ofiar, które dokonały aborcją. Niepokojące informacje ujawniają, jak łatwo jest napastnikom wykorzystywać aborcję do pokrywania swoich przestępstw.

Sprawa pochodzi z 24 lutego 2019 r., kiedy policja odpowiedziała na wezwanie ofiary dot. możliwego przestępstwa seksualnego z udziałem siedmioletniego dziecka.

Nakaz aresztowania Wileya został wydany 4 kwietnia 2019 r. po tym, jak policja zebrała wiele nagrań przyznających się do nadużycia. Według FCSO nagrania rzekomo ujawniają, że Wiley dopuszcza się kilku przestępstw, w tym uprawiał seks z ofiarą od 12 roku życia.

liveaction.org

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY