REKLAMA

„Głos na Liroya to głos na PO”. Robert Winnicki komentuje

„Głos na Liroya to głos na PO”. Robert Winnicki komentuje

Dziś informowaliśmy, że Piotr Liroy-Marzec na konferencji prasowej poparł jednego z kandydatów PO, Tadeusza Rossa. Sprawę skomentował Robert Winnicki.

REKLAMA

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie Piotr Liroy-Marzec poparł oficjalnie jednego z kandydatów Koalicji Obywatelskiej, Tadeusza Rossa, od lat związanego z PO. Tadeusz Ross był już posłem, europosłem i radnym z ramienia Platformy. O komentarz w tej bulwersującej sprawie poprosiliśmy jednego z liderów Konfederacji i prezesa Ruchu Narodowego, posła Roberta Winnickiego.

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Liroy popiera… kandydata Koalicji Obywatelskiej

„Nie wiem czy Ross zostanie posłem. Mało prawdopodobne. Pewne jest jedno, Liroy wspiera listę aferałów” – mówi Robert Winnicki. „Zresztą ktokolwiek chce głosować na listę Skutecznych musi mieć świadomość, że pośrednio wspiera partie systemowe, bo to z nimi Konfederacja będzie rywalizować o mandaty poselskie”. Prezes Ruchu Narodowego przypomina też kondycję polityczną tworu Liroya:

„Skuteczni mają zerowe szanse na sukces bo zarejestrowali się tylko w kilku sposób 41 okręgów. Głos na nich oddany będzie podwójnie zmarnowany bo tak naprawdę wesprze najczęściej PiS albo PO w zdobyciu kolejnego mandatu”. Po dzisiejszym wydarzeniu śmiało można ogłosić, że antysystemowy wyborca w najbliższych wyborach może poprzeć tylko jeden komitet.

REKLAMA

Komentarze