REKLAMA

Duda tłumaczy się ze słów o Macierewiczu, czy dolewa oliwy do ognia? Zastanawiający wpis

Duda tłumaczy się ze słów o Macierewiczu, czy dolewa oliwy do ognia? Zastanawiający wpis

Po słowach Andrzeja Dudy o „ubeckich metodach” Antoniego Macierewicza w sieci rozgorzała prawdziwa burza. Wielu zwolenników partii rządzącej zaczęło ostro atakować prezydenta. W końcu milczenie przerwał sam Duda i zamieścił na Twitterze wpis. Nie wiadomo tylko, czy to ma być tłumaczenie, czy próba dodatkowego podgrzania atmosfery. 

Awantura wybuchła wokół nagrania rozpowszechnionego w sieci. Widzimy na nim jak jeden z sympatyków obozu rządzącego pyta prezydenta o relacje z Antonim Macierewiczem. Dopytuje, czy obydwaj panowie są w stanie się dogadać. Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko. – odpowiedział prezydent. W sieci zawrzało. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Brak obrazka

Teraz milczenie postanowił przerwać sam Andrzej Duda. Na swoim prywatnym profilu na Twitterze zamieścił cokolwiek zastanawiający wpis. Metody stosowane za czasów PO dla wyeliminowania min. A. Macierewicza – napisał prezydent i… zamieścił link do portalu TVN24.

Sam wpis można byłoby uznać za pewną próbę obronienia swoich słów przez prezydenta, ale udostępnienie linka do portalu TVN24, to było już zbyt wiele dla najtwardszych zwolenników partii rządzącej. Wpis Dudy jedynie dolał oliwy do ognia i ściągnął na głowę państwa kolejną falę ataków.

REKLAMA

 

 


medianarodowe.com/Twitter.com
REKLAMA

Komentarze