REKLAMA

Andrzej Duda wywołał wściekłość PiS-owców. Oskarżył Macierewicza o… „ubeckie metody” [WIDEO]

Andrzej Duda wywołał wściekłość PiS-owców. Oskarżył Macierewicza o… „ubeckie metody” [WIDEO]

Konflikt pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą, a Antonim Macierewiczem, szefem MON narasta od dłuższego czasu i wywołuje wiele komentarzy. Nikt jednak nie spodziewał się tak ostrych słów ze strony głowy państwa. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości nie mogą uwierzyć, że taka wypowiedź padła. 

Nowa odsłona konfliktu pomiędzy Kancelarią Prezydenta, a Ministerstwem Obrony Narodowej wybuchła gdy na Twitterze pojawiło się nagranie z Andrzejem Dudą w roli głównej. Materiał został zarejestrowany jeszcze podczas obchodów Święta Niepodległości. Prezydent został nagrany przez jednego z zagranicznych blogerów, który nagrywał w Polsce uroczystości 11 listopada. Niewielu jednak zauważyło pewien szczegół.

Brak obrazka

W pewnym momencie nagrania ukazuje się prezydent Andrzej Duda, który rozmawia z ludźmi zgromadzonymi na ulicach Warszawy. To właśnie ten fragment został zauważony i wycięty przez jedną z użytkowniczek Twittera, a następnie rozpowszechniony w sieci. Wybuchła prawdziwa burza.

Na nagraniu widzimy jak jeden z sympatyków obozu rządzącego pyta prezydenta o relacje z Antonim Macierewiczem. Dopytuje, czy obydwaj panowie są w stanie się dogadać. Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko. – odpowiedział prezydent. W sieci zawrzało.

Brak obrazka

REKLAMA

 


medianarodowe.com/dorzeczy.pl/Twitter.com
REKLAMA

Komentarze