REKLAMA

Czy czeka nas totalitaryzm? Bosak wprost: Rząd kłamie! [WIDEO]

Czy czeka nas totalitaryzm? Bosak wprost: Rząd kłamie! [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych był dzisiaj Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta. Mówił o całym obecnym zamieszaniu w Sejmie.

REKLAMA

W programie Mediów Narodowych, który prowadził nowy prowadzący, Dominik Cwikła, pojawił się Krzysztof Bosak. Kandydat Konfederacji na prezydenta tłumaczył nam całą obecną sytuację. „Nawet będąc posłem trudno się zorientować, widać że zapanował jakiś chaos w obozie rządzącym, zaczęli się brać za łby, negocjować ze sobą”. Opowiedział o kulisach projektów dotyczących organizacji nadchodzących wyborów prezydenckich. „Przestawienie całych wyborów wyłącznie na głosowanie korespondencyjne wydaje się niemożliwe do zrealizowania w tak krótkim czasie” – stwierdził.

„Nie ma też konsensusu politycznego wokół tego, więc pytanie czy to jest blef czy prawdziwa propozycja. Do wczoraj ten projekt w ogóle nie wpłynął” – mówił Krzysztof Bosak. Wszystkie spotkania i obrady w Sejmie były wielokrotnie przekładane. „Mamy zdumiewającą i moim zdaniem zupełnie nierealną propozycję Jarosława Gowina, żeby nowelizować konstytucję. Zamiast się zając kryzysem gospodarczym, zamiast się zając pomocą polskim firmom i pracownikom, to my będziemy teraz będziemy dyskutować o nowelizacji konstytucji” – kpił Bosak.

ZOBACZ TAKŻE: Strajk przedsiębiorców. Winnicki: „Nowe restrykcje to absurd” [WIDEO]

Krzysztof Bosak wątpi, że politycy będą mogli się porozumieć w takiej sprawie, że opozycja poprze tego rodzaju rozwiązanie sytuacji. „Oczekiwanie, że w tej chwili politycy się dogadają i to po to, żeby przedłużyć o dwa lata prezydenturę Andrzeja Dudy, to jest to czysta fantastyka. Mam wrażenie, że jest to temat zastępczy, którym obóz rządzący chce nas zająć i będzie to kolejna rzecz, która będzie służyła obozowi rządowemu”. Rząd chce mieć potem w ręku argument aby krytykować opozycję. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy z kandydatem Konfederacji!

REKLAMA

Komentarze