REKLAMA

Czarnoskóry naukowiec: „To biali zabijają naszą planetę”

Czarnoskóry naukowiec: „To biali zabijają naszą planetę”

Czarnoskóry naukowiec opublikował badania, w których oskarżył białą ludność o zabijanie środowiska: „To biali są odpowiedzialni za większość gazów cieplarnianych” – mówi autor badań.

Biali ludzie byli już oskarżani o zabieranie miejsc pracy, ról filmowych, mieszkań, etc. – teraz obarcza się ich winą o pochłanianie naturalnych zasobów ziemi.

https://twitter.com/delestoile/status/1111537813177200640

Murzyński naukowiec obliczył, że Biali zabijają planetę. Wytwarzają więcej CO2, zużywają więcej wody i energii, przejadają zasoby naturalne… „Populacje rasy białej nieproporcjonalnie przyczyniają się do zmian klimatycznych przez swe nawyki żywieniowe” – wylicza na Twitterze Adam Gwiazda.

Czytaj również: Czarnoskóry raper uznał się za kobietę, pobił rekord i… został mężczyzną

Ziemniaki, wołowina, jabłka i mleko to jedne z najgorszych przestępstw jakie popełniają biali ludzie. „Spożycie tych produktów, jak ich produkcja, dystrybucja i odpady w znacznym stopniu przyczyniają się zmian w klimacie” – mówi Joe Bozeman, student Uniwersytetu z Illinois w Chicago, który pomógł autorowi badania.

Autorzy badań wskazują, że używamy więcej wody, ziemi, żywności. Na przykład dieta białych ludzi wymaga średnio 328 000 litrów wody rocznie, a czarnoskórych 311 800 litrów. „Niemniej jednak biali ludzie nadal w największym stopniu przyczyniają się do zmian klimatu” – podkreślają czarnoskórzy naukowcy.

nypost.com

REKLAMA

Komentarze