REKLAMA

Bosak: „Morawiecki otworzył granice dla imigrantów z Azji” [WIDEO]

Bosak: „Morawiecki otworzył granice dla imigrantów z Azji” [WIDEO]

Wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak wypowiedział się w Komentarzu Mediów Narodowych na temat polityki imigracyjnej rządu. Rozmowę poprowadził Michał Jelonek.

REKLAMA

Bosak kilka dni temu zamieścił tweeta, w którym przytoczył sytuację zaobserwowaną w Warszawie. Mowa o Hindusie, który rozwoził jedzenie w firmie Uber Eats. Jego wpis wywołał burzę w środowiskach liberalnych i lewicowych.

Aferka z moim wpisem [na Twitterze – przyp. red.] pokazuje jak wygląda debata publiczna w Polsce. Ja dziesiątki razy umieszczałem wpisy na temat imigracji do Polski podobnie jak wielu moich kolegów. Temat przebił się medialnie dopiero w momencie, kiedy ten wpis nie dotyczył danych, pewnych procesów, ale dotyczył pewnego konkretnego człowieka. Typu, że minąłem na ulicy gościa w turbanie, który pedałował na rowerze, jeździł dla firmy Uber Eats, czy to nie wymaga debaty, że ściągamy Hindusów, żeby rozwozili jedzenie. Udało się zwrócić na uwagę na problem napływu siły roboczej już nie tylko z Ukrainy, ale z Azji – powiedział Krzysztof Bosak.

Zobacz też: Krzysztof Bosak zwrócił uwagę na postępującą migrację. Został zlinczowany przez liberalnych dziennikarzy

Wiele osób, którzy mieszkają w miastach, w których nie ma tych Hindusów, mogło uznać ten problem za sztuczny, bo oni to rozpatrują w takich kategoriach w jakich zawsze to rozpatrywaliśmy, czyli w kategoriach jednostkowych, indywidualnych. Natomiast teraz mamy do czynienia z nowym zjawiskiem. Mamy do czynienia z dopełnianiem polskiego rynku pracy poprzez intencjonalne ściąganą imigrację.

Zobacz też: Bosak: Rząd nie panuje nad imigracją. Straciliśmy kontrolę nad polską polityką migracyjną [WIDEO]

Nie mówimy o indywidualnych i dobrowolnych przypadkach osób zdecydowały się pracować w Polsce. Mówimy o konkretnych efektach agencji rekrutujących pracowników z różnych państw. Jest to nowe zjawisko. Granice zostały otworzone bez żadnej debaty – stwierdził Krzysztof Bosak

Sojusz kapitalistów i zwolenników imigracji pokazywał już francuski filozof Alain de Benoist.

YouTube szybko zareagował na niepoprawny politycznie komentarz i wyłączył możliwość zarabiania na filmie odnośnie imigracji z Azji. Zachęcamy do wsparcia finansowego naszego portalu. Dzięki temu nasze materiały będą coraz bardziej profesjonalne.

 

 

Całość wywiadu z Krzysztofem Bosakiem znajduje się poniżej. Aby być na bieżąco z nowymi produkcjami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

REKLAMA

Komentarze