REKLAMA

Krzysztof Bosak zwrócił uwagę na postępującą migrację. Został zlinczowany przez liberalnych dziennikarzy

Krzysztof Bosak zwrócił uwagę na postępującą migrację. Został zlinczowany przez liberalnych dziennikarzy

Krzysztof Bosak wywołał prawdziwą burzę swoim wpisem na Twitterze. Jego wpis dotyczył Hindusa pracującego w Polsce przy rozwożeniu jedzenia.

REKLAMA

Bosak napisał na Twitterze, że widział jak w firmie rozwożącej jedzenie pracuje Hindus. Jego zdaniem wskazuje to na fakt, że Polska idzie w stronę multikulti. Jego zdaniem równie dobrze polska młodzież mogłaby wykonywać te zadania zamiast imigrantów. „Czy w nowej strategii rządowej dot. imigracji kryteria „zapotrzebowania” na rynku pracy zostaną tak skalibrowane żeby można było ściągać Hindusów do Ubera na kierowców i rowerzystów czy żeby nie można było? Co na to PiS?” – napisał polityk w jednym z komentarzy.

 

Wielu internautów napisało, że jego wpis jest przesadzony, a niektórzy komentatorzy wręcz zarzucili mu rasizm. Sam Bosak odrzuca tego typu oskarżenia, tłumacząc, że chciał zwrócić uwagę na problem niekontrolowanej imigracji w Unii Europejskiej oraz politykę multikulti. Jego zdaniem należy rozpisać referendum, w którym by zapytano Polaków o maksymalny roczny limit przyjmowanych imigrantów.

 

W polemikę z Bosakiem wszedł również dziennikarz Onetu Kamil Dziubka.

 

 

„Strasznie przykry tweet” – napisał z kolei Janusz Schwertner‏ (również z Onetu). Jego zdaniem od takich wpisów jest już tylko krok do wyrzucania Hindusów z Polski.

 

DORZECZY

REKLAMA

Komentarze