REKLAMA

Bosak: „Mamy w Polsce zmowę milczenia wobec pedofilii”

Bosak: „Mamy w Polsce zmowę milczenia wobec pedofilii”

Podczas konferencji prasowej Krzysztof Bosak zwrócił uwagę na problem z karaniem przestępstw pedofilskich. Zapowiedział również wniesienie poprawki do Kodeksu Karnego, która zwiększa karę za pedofilię z lat 3 do 10. Sekretarz RN Anna Bryłka zauważyła, że od lat trwa promocja dewiacji w przestrzeni publicznej, z kolei poseł Robert Winnicki zaapelował do biskupów o walkę z wewnętrznymi pedofilami.

Krzysztof Bosak na konferencji prasowej zwrócił uwagę na to, że istnieje zmowa milczenia po stronie kościelnej jak i wśród elit artystycznych i gwiazd telewizyjnych. Zauważył również, że jest problem z odpowiednim egzekwowaniem kar dla pedofilów oraz na osoby kryjące przestępców seksualnych.

REKLAMA

Zobacz także: Netanjahu w tarapatach. Proces sądowy odroczony

„Przedstawiamy projekt zmiany Kodeksu Karnego. Dzięki niemu kara za za pociągnięcie do odpowiedzialności za ukrywanie sprawców przestępstw pedofilskich zostanie podniesiona z obecnych lat 3 do lat 10. To właściwa kara za umożliwienie tym drapieżnikom na krzywdzenie kolejnych dzieci. Osoby ukrywające pedofilów muszą się bać stanięcia przed sądem. Jeżeli to się nie zmieni to ten proceder i zmowa elit będzie trwać” – podkreślił kandydat Konfederacji na Prezydenta.

Krzysztof Bosak przedstawia projekt zaostrzenia kar za ukrywanie przestępstw pedofilskich

Krzysztof Bosak przedstawia projekt zaostrzenia kar za ukrywanie przestępstw pedofilskich

Opublikowany przez Konfederacja Poniedziałek, 25 maja 2020

Z kolei prezes Ruchu Narodowego i poseł Konfederacji Robert Winnicki zaapelował do hierarchów kościelnych o rozwiązanie problemu z pedofilami wewnątrz – „Chciałem zwrócić się zwłaszcza do Kościoła, jako świecki katolik, który ze zgrozą obserwuje obecny od kilku dekad rozkład doktryny i dyscypliny w Kościele. Apeluję o to, żeby Kościół się obudził, żeby nie szedł drogą rozkładu wewnętrznego”.

Kolejnym punktem konferencji była seksualizacja i dewiacja przestrzeni publicznej mającej miejsce w ostatnich latach w naszym kraju. Do tej sprawy odniosła się sekretarz RN, Anna Bryłka – „Od kilku lat obserwujemy masową promocję dewiacji seksualnych w przestrzeni publicznej. W polskich szkołach obserwujemy „tęczowe piątki” i sexedukatorów, którzy z prawdziwą edukacją seksualną nie mają nic wspólnego. To seksualizacja polskich dzieci!” – podkreśliła.

Konfederacja/Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze