Bosak: “Mamy w Polsce zmowę milczenia wobec pedofilii”

Dodano   0  
  Loading

Podczas konferencji prasowej Krzysztof Bosak zwrócił uwagę na problem z karaniem przestępstw pedofilskich. Zapowiedział również wniesienie poprawki do Kodeksu Karnego, która zwiększa karę za pedofilię z lat 3 do 10. Sekretarz RN Anna Bryłka zauważyła, że od lat trwa promocja dewiacji w przestrzeni publicznej, z kolei poseł Robert Winnicki zaapelował do biskupów o walkę z wewnętrznymi pedofilami.

Krzysztof Bosak na konferencji prasowej zwrócił uwagę na to, że istnieje zmowa milczenia po stronie kościelnej jak i wśród elit artystycznych i gwiazd telewizyjnych. Zauważył również, że jest problem z odpowiednim egzekwowaniem kar dla pedofilów oraz na osoby kryjące przestępców seksualnych.

Zobacz także: Netanjahu w tarapatach. Proces sądowy odroczony

“Przedstawiamy projekt zmiany Kodeksu Karnego. Dzięki niemu kara za za pociągnięcie do odpowiedzialności za ukrywanie sprawców przestępstw pedofilskich zostanie podniesiona z obecnych lat 3 do lat 10. To właściwa kara za umożliwienie tym drapieżnikom na krzywdzenie kolejnych dzieci. Osoby ukrywające pedofilów muszą się bać stanięcia przed sądem. Jeżeli to się nie zmieni to ten proceder i zmowa elit będzie trwać” – podkreślił kandydat Konfederacji na Prezydenta.

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/575439946687351

Z kolei prezes Ruchu Narodowego i poseł Konfederacji Robert Winnicki zaapelował do hierarchów kościelnych o rozwiązanie problemu z pedofilami wewnątrz – “Chciałem zwrócić się zwłaszcza do Kościoła, jako świecki katolik, który ze zgrozą obserwuje obecny od kilku dekad rozkład doktryny i dyscypliny w Kościele. Apeluję o to, żeby Kościół się obudził, żeby nie szedł drogą rozkładu wewnętrznego”.

Kolejnym punktem konferencji była seksualizacja i dewiacja przestrzeni publicznej mającej miejsce w ostatnich latach w naszym kraju. Do tej sprawy odniosła się sekretarz RN, Anna Bryłka – “Od kilku lat obserwujemy masową promocję dewiacji seksualnych w przestrzeni publicznej. W polskich szkołach obserwujemy “tęczowe piątki” i sexedukatorów, którzy z prawdziwą edukacją seksualną nie mają nic wspólnego. To seksualizacja polskich dzieci!” – podkreśliła.

Konfederacja/Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY