REKLAMA

Białystok: Młodzież Wszechpolska pomaga osobom, które brały udział w kontrze do marszu LGBT

Białystok: Młodzież Wszechpolska pomaga osobom, które brały udział w kontrze do marszu LGBT

Młodzież Wszechpolska zaoferowała pomoc prawną dla tych osób, która brały udział w kontrze do Marszu Równości w Białymstoku.

REKLAMA

„Młodzież Wszechpolska oferuje pomoc prawną osobom, które podczas sobotniej kontry wobec marszu LGBT w Białymstoku zostały zatrzymane lub w inny sposób poszkodowane przez działania policji” – piszą wszechpolacy na Twitterze.

Na wpis MW zareagowało lobby LGBT, które zaatakowało narodowców. Przypominamy, że w sobotę 20.07.2019 w Białymstoku odbyła się Parada Równości. Obrońcy rodziny, tradycji i wartości katolickich zebrali się bardzo licznie i próbowali nie dopuścić do przejścia tęczowej parady.

Za pomoc w obronie miasta przez marszem LGBT podziękowali także kapłani parafii św. Jadwigi Królowej.

Zobacz także: Żydzi zabrali głos ws. Marszu Równości w Białymstoku: „Toczy się wojna ideologiczna”

„Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania” – czytamy.

REKLAMA

Komentarze