REKLAMA

Żydzi zabrali głos ws. Marszu Równości w Białymstoku: „Toczy się wojna ideologiczna”

Żydzi zabrali głos ws. Marszu Równości w Białymstoku: „Toczy się wojna ideologiczna”

Forum Żydów Polskich zabrało głos ws. Marszu Równości w Białymstoku. W imieniu Żydów zabrał głos Paweł Jędrzejewski. Jak zaznaczył w oświadczeniu: „Toczy się wojna ideologiczna”.

REKLAMA

Paweł Jęrzejewski zaznaczył, że należy potępić przemoc i fizyczny atak na uczestników Marszu Równości w Białymstoku, jednocześnie podkreślając, że toczy się wojna ideologiczna.

„To wielkie osiągnięcie cywilizacyjne judaizmu i chrześcijaństwa: rodzina opierająca się na małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny. Na małżeństwie, którego podstawą jest wyraźne rozróżnianie płci. Z drugiej strony – dążenie do obalenia tego kulturowego wzorca, do zmiany definicji małżeństwa, do przetopienia w kulturowym tyglu dwu płci i odlania z nich wielu amalgamatowych, płynnych tworów w miejsce mężczyzn i kobiet” – pisze Jędrzejewski.

„Ruch i ideologia (tak, istnieje ideologia!) LGBT jest duchem (a raczej upiorem) odległej przeszłości. I nie jest prawdą kluczowe twierdzenie tego ruchu, że homoseksualizm „to wyłącznie geny”, że nie jest zależny od wyborów. Homoseksualizm to także wpływ wzorców kulturowych” – podkreśla.

Przypominamy, że W sobotę 20.07.2019 w Białymstoku odbyła się Parada Równości. Obrońcy rodziny, tradycji i wartości katolickich zebrali się bardzo licznie i próbowali nie dopuścić do przejścia tęczowej parady.

salon24
REKLAMA

Komentarze