REKLAMA

Bezpardonowy atak Telewizji Republika na Grzegorza Brauna

Bezpardonowy atak Telewizji Republika na Grzegorza Brauna

Telewizja Republika dopuściła się godnego potępienia ataku na kandydata na prezydenta Gdańska. TV Republika zarzuca Grzegorzowi Braunowi pro-rosyjskość na podstawie wywiadu.

Autorzy wpisu na stronie telewizjarepublika.pl przytaczają kilka cytatów Grzegorza Brauna z wywiadu, którego udzielił portalowi Sputnik

„Muszę przyznać, że nawet już jako rozpolitykowany młodzieniec ja akurat w żadnym wypadku nie byłem tak przenikliwym prorokiem, żeby to przewidywać: że za mojego życia Polska odzyska przynajmniej promesę suwerenności — to bez wojny. I dzisiaj też traktuję to jako cud. Tym jednak w najśmielszych przewidywaniach czy też w najgorszych snach nie byłbym się spodziewał, że dożyję z kolei takiej chwili, w której niektórzy moi rodacy będą przedstawiali jako bezalternatywny wzorzec patriotyzmu koncepcję sprowadzania innych wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej. O ile tamto było dla mnie cudem — kiedy w telewizji oglądałem ostatnie eszelony jednostek Północnej Grupy wojsk Armii Czerwonej odjeżdżające na wschód, o tyle to drugie, czyli właśnie przedstawianie Polakom doktryny bezpieczeństwa państwa opartej rzekomo bezalternatywnie na instalowaniu w Polsce nowych obcych garnizonów — to traktuję jako koszmar, z którego nie sposób się obudzić”.

To tylko jeden z cytatów jakie możemy znaleźć na stronie TV Republika.
Ponadto pro-pisowska telewizja w swoim antyrosyjskim szale zarzuca pro-rosyjskość Michałowi Kołodziejczakowi (Agrounia) oraz zarzuca Mariuszowi Max Kolonka „poziom Tomasza Lisa”.

Źródło: telewizjarepublika.pl

REKLAMA

Komentarze