Bezpardonowy atak Telewizji Republika na Grzegorza Brauna

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Telewizja Republika dopuściła się godnego potępienia ataku na kandydata na prezydenta Gdańska. TV Republika zarzuca Grzegorzowi Braunowi pro-rosyjskość na podstawie wywiadu.

Autorzy wpisu na stronie telewizjarepublika.pl przytaczają kilka cytatów Grzegorza Brauna z wywiadu, którego udzielił portalowi Sputnik

“Muszę przyznać, że nawet już jako rozpolitykowany młodzieniec ja akurat w żadnym wypadku nie byłem tak przenikliwym prorokiem, żeby to przewidywać: że za mojego życia Polska odzyska przynajmniej promesę suwerenności — to bez wojny. I dzisiaj też traktuję to jako cud. Tym jednak w najśmielszych przewidywaniach czy też w najgorszych snach nie byłbym się spodziewał, że dożyję z kolei takiej chwili, w której niektórzy moi rodacy będą przedstawiali jako bezalternatywny wzorzec patriotyzmu koncepcję sprowadzania innych wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej. O ile tamto było dla mnie cudem — kiedy w telewizji oglądałem ostatnie eszelony jednostek Północnej Grupy wojsk Armii Czerwonej odjeżdżające na wschód, o tyle to drugie, czyli właśnie przedstawianie Polakom doktryny bezpieczeństwa państwa opartej rzekomo bezalternatywnie na instalowaniu w Polsce nowych obcych garnizonów — to traktuję jako koszmar, z którego nie sposób się obudzić”.

To tylko jeden z cytatów jakie możemy znaleźć na stronie TV Republika.
Ponadto pro-pisowska telewizja w swoim antyrosyjskim szale zarzuca pro-rosyjskość Michałowi Kołodziejczakowi (Agrounia) oraz zarzuca Mariuszowi Max Kolonka “poziom Tomasza Lisa”.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY