REKLAMA

Trwa atak Marka Jakubiaka na Konfederację. Internauci wściekli

Trwa atak Marka Jakubiaka na Konfederację. Internauci wściekli

Wściekły atak Jakubiaka na Konfederację nadal trwa. Tym razem na antenie TVP polityk opowiedział o rzekomej współpracy z Platformą Obywatelską.

REKLAMA

Jakubiak odkąd odszedł z Konfederacji zmienił front o 180 stopni i zaczął być zapraszany do studia TVP. W programie Kwadrans Polityczny poruszył temat koalicji narodowo-wolnościowej, do której należał. „I Konfederacją. Proszę nie zapominać o Konfederacji, która może paru posłów wprowadzić. Z tego co wiem, zbytnich dyskusji nie ma, wszystko jest anty-PiS”

https://twitter.com/tvp_info/status/1171681003494096896

Według Jakubiaka Konfederacja dla „interesów” zrobi wszystko i wspólnie z Platformą Obywatelską stworzy rząd: „Jest w stanie, naprawdę. Dla interesów się wszystko zrobi”. Internauci próbowali się dowiedzieć od polityka skąd ma takie informacje, ten jednak nie odpowiedział na zadane pytania.

To kłamstwo – zaprzeczają politycy Konfederacji. „Czasem warto czegoś nie powiedzieć i nie dawać się instrumentalnie wykorzystywać” – pisze na Twitterze Artur Dziambor. Występ Jakubiaka skomentowali także liderzy Ruchu Narodowego: „Jak to jest Panie @KZiemiec, tak ładnie opowiadający o swojej wierze i katolickich wartościach, że zaprasza Pan polityków, którzy nawet nie byli w stanie zarejestrować ogólnopolskiej listy, a #Konfederacja (jeden z tylko 5 komitetów ogólnopolskich) jest w TVP zamilczana?”

REKLAMA

Komentarze